Tesařství, pokrývačství a klempířství – Prostějov

1–10 firem z 71 nalezených Filtry

1STŘEŠNÍ KONSTRUKCE, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlaváčkovo nám.…, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na střešní konstrukce využívající dřevěné přihrádkové vazníky. Dodáváme krovy na střechy nejen v okolí Prostějova či Olomouce, ale po celé ČR.

2Menšík René1 pobočka

Želeč 29, Želeč Bezdlužná

Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Dále i dodávky a montáže střech a střešních konstrukcí na klíč.

3Ševr Ivo - střechy

Kompletní zhotovení střechy, klempířské, pokrývačské, izolatérské práce, práce ve výškách. Dále i montujeme střešní okna VELUX, provádíme zateplení střech, opravy všech střešních konstrukcí. Prodej i střešních krytin TONDACH, BRAMAC. Rozpočty, návrhy zdarma. Otevřeno nonstop.

4K-Invest plus s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Mozartova 3806/8, Prostějov Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč. Dále se zaměřujeme na rodinné domy, bytové i nebytové objekty a průmyslové stavby. Provádíme také i rekonstrukce domů, bytů i bytových jader. Nabízíme výkopové, zemní, elektrikářské, zednické i tesařské práce a demolice.

5Hansl Jaroslav - klempířství

Olšany u Prostějova…, Olšany u Prostějova
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Dále dodávám střechy na klíč včetně okapů, oplechování, montáže oken VELUX, FAKRO, otevřené garáže a pergoly.

6Řezníček Miroslav - klempířské a tesařské práce

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce, střechy, rekonstrukce střech. Dále součástí dodávek mohou být také požadavky zákazníka na celkovou rekonstrukci střešního pláště, včetně střešní konstrukce. Dodáváme a montujeme okna VELUX dle zákazníka.

7Pagáč Pavel - Expert střechy

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Divišova 2563, Prostějov Bezdlužná

Stavba veškerých střešních konstrukci, střešních oken, vikýřů, obložení říms, včetně tesařských, klempířských, pokrývačských a zednických prací. Dále jsme vlastníky certifikace k provádění nadkrokevních izolací.

8Štugel Petr

Nabídka renovace kuchyňských linek, výměny pracovních desek a dřezů. Dále i výroba nábytku na zakázku. Provádění tesařských i pokrývačských prací.

9Laštovica Petr

Nabízím klempířské, pokrývačské a izolatérské práce. Dále montujeme střešní okna značek Velux a Fakro.

10Hrabal Jaromír

Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Dále nabízíme hydroizolace střech, instalace hromosvodů a drobné zednické práce.


Tesařství, pokrývačství a klempířství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Tesařství, pokrývačství a klempířství v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Tesařství, pokrývačství a klempířství najdete 71 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 64 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 21 firem v regionu Prostějov.