Tesařství, pokrývačství a klempířství – Opava

1–10 firem z 148 nalezených Filtry

1Lesák Vít, Ing.1 pobočka

Hořicova 838/29, Opava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Stavební firma Ing. Vít Lesák byla založena 1. března 1991. Dominantním oborem činnosti je hlavní stavební výroba. Pro zajištění maximální komplexnosti dodávek byla firma postupně rozšiřována o obory pomocné stavební výroby, jako jsou truhlářství, zámečnictví, elektro, tesařství, malířství a…

2Hrtus Dušan - truhlářství a stolařství

Společnost nabízí truhlářskou výrobu - nábytek, kuchyně, schodiště, terasy, zábradlí, balkony, zahradní stavby, altány, pergoly, garážová stání a také drobné tesařské práce.

3Jiří Lichovník s.r.o. - pokrývačské, klempířské, tesařské práce1 pobočka

Březová 137, Březová
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Naše firma Jiří Lichovník s.r.o. nabízí střechy, střechy na klíč, okna, střešní okna, izolace střech, tesařské práce klempířské práce, pokrývačské práce působíme v okrese Opava, v Moravskoslezském kraji.

4Šupík David - OKNA - STŘECHY

4.2
★★★★★
★★★★★
(23)
Hlučínská 452/200, Kravaře u Hlučína
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše firma provádí prodej, montáž i instalaci plastových oken a dveří. Specializujeme se na posuvné dveře, plastová okna, dodávky střešních krytin, vchodové dveře, klempířské, pokrývačské a tesařské práce, střešní okna VELUX a střešní okna Rota. Poskytujeme nadstandardní poradenství a…

5Opravárenský závod MSA, s.r.o.

Hlučínská 41, Dolní Benešov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Opravárenský závod MSA, s.r.o. vznikl privatizací strojní a elektroúdržby akciové společnosti MSA, a.s. Dolní Benešov k 1.4.1995 Od této doby společnost zahájila samostatnou podnikatelskou činnost převážně se zaměřující na opravy strojů a zařízení.

6Konečný Jakub - střechy

Firma nabízí pokrývačské, tesařské a klempířské práce.

7Kuchař Josef- Tesařství

Na Chromině 174, Hať
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka tesařských a lešenářských prací.

8Kostera Pavel- Střechy1 pobočka

Uhlířovská 466, Slavkov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce, výroba a prodej stavebního řeziva, půjčovna stavebního shozu a výtahů.

9Richter Stanislav- Výroba střešních krytin, obkladů a dlažeb1 pobočka

Vyrábíme střešní krytinu, obklady a dlažbu z přírodní břidlice. Montáž břidlicové krytiny, provádíme pokrývačské práce.

10Nekoranec Daniel

Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské a zednické práce. Vyrábíme altány, pergoly či zahradní chatky. Provádíme SDK konstrukce, montáže i demontáže krovů. Montáž střešnich krytin: Bramac, Tondach, KM-beta, Capacco, Ekoternit, plechovich, asfaltovich, pvc krytin. Meření termokamerou.


Tesařství, pokrývačství a klempířství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Tesařství, pokrývačství a klempířství v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Tesařství, pokrývačství a klempířství najdete 148 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 133 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 44 firem v regionu Opava.