Tesařství, pokrývačství a klempířství – Hodonín

Stavíte novou střechu nebo rekonstruujete starou střechu? Pak využijte realizaci střech na klíč, která zahrnuje komplexní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Součástí je i dodávka střešní krytiny. Tesaři, pokrývači a klempíři v lokalitě Hodonín.

1–10 firem z 107 nalezených Filtry

1Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o.3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí Svobody 327, Bzenec Bezdlužná

Specializujeme se na stavby a rekonstrukce střech a práce s tím související včetně projekční činnosti. Taky Vám zajistíme hydroizolace spodních staveb, bazénů a teras. Klademe důraz na kvalitu, výrobky, které dodáváme splňují vysoký standard ve svých cenových kategoriích. Víme, že střechu…

2JaZ - Stavebniny, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Žižkova 628/27, Kyjov

Kompletní realizace šikmých a plochých střech. Tesařské, klempířské, izolatérské či pokrývačské práce.

3THERMONT Mutěnice, spol. s r.o.

Zahradní 1162, Mutěnice
Otevřeno do 15:00

Firma byla založena v roce 1992 jako sdružení, ale z důvodu rozšíření činnosti a pokrytím poptávky přešla na spol. s r. o. Náplní firmy je montáž tepelných izolací, zámečnické, klempířské práce, autoopravna, pneuservis a ubytovací služby.

4RADIM REŽNÝ - Střechy Režný

Provádíme klempířské a pokrývačské práce pro střechy rodinných domů, komerčních a památkových objektů. Zpracujeme návrh střechy, pokrýváme střešní krytinou KM Beta, Tondach i Bramac. Opravujeme zatékání rovných a šikmých plášťů střech, provádíme montáž střešních oken Velux a lehkých střešních…

5Ševčík Petr - Střecha Ševčík1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Velkomoravská 3543…, Hodonín Bezdlužná

Naším oborem je nabídka klempířských, pokrývačských a izolatérských prací.

6Miroslav Snášel

Našemi obory jsou střechy na klíč, klempířství, pokrývačství, tesařství, sádrokartony, zednictví a montáž střešních oken.

7Petr Macháček - Střechy

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nová 1179/5, Rohatec Bezdlužná

Naše firma poskytuje veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Specializujeme se na stavby a rekonstrukce sedlových a rovných střech, výměny střešní krytiny, instalaci okapových systémů a mnoho dalšího. Provádíme také ekologickou likvidaci azbestových krytin.

8Jan Konečný

Čejč 18, Čejč Bezdlužná

Naším oborem je výroba a montáž dřevěných pergol, přístřešků a altánů. Nabídka pokrývačských prací.

9KLEMPOK KALETA, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sobůlky 147, Sobůlky
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Naším oborem jsou klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodávky materiálu. Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Jedná se o okapy, svody, pálené, betonové, drážkované měděné, titanzinkové, pozinkované, hliníkové a lepené krytiny a izolace. Vše dodáváme i na nové střechy.…

10Josef Konečný - klempířství

Specializujeme se na dodávku střechy, tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické práce. Nabízíme stavební činnost a zateplování.


Tesařství, pokrývačství a klempířství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Tesařství, pokrývačství a klempířství v lokalitě Hodonín – detailní popis

Tesařství

Tesařství představuje širokou škálu prací se dřevem, zejména výrobu stavebních konstrukcí. Bez tesařských prací by se neobešla např. žádná stavba střešních konstrukcí. Základním a nejdůležitějším prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí jsou tesařské práce. Jejich kvalitní provedení zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy.

Nabídka tesařských prací

  • Výroba nosné konstrukce budov – roubené, hrázděné
  • Výroba bednění – pro betonáž
  • Výroba střech – krokve, vaznice, vazníky
  • Výroba doplňkových konstrukcí – altány, pergoly, garážová stání
  • Montáž podlahových a stropních nosníků

Pokrývačství

Pokrývačské práce zahrnují pokládání a opravy střešních krytin a střešních konstrukcí. Pokrývači se zabývají pokládkou střešních krytin na dřevěné konstrukce střech vytvořené tesaři. Dále se zabývají opravami střech, osázením střešních oken nebo provedením pojistných hydroizolačních vrstev pod krytinou. 

Klempířství

Klempířské práce jsou nepostradatelnou součástí každé střechy, jelikož zajišťují odolnost stavby proti vodě a vlhkosti. Slouží zejména jako ochrana proti zatékání vody a pro odvod dešťové vody. Klempířské prvky brání zatékání vody, provlhčování zdiva, vzniku plísní a opadávání omítky. Klempíři se zabývají veškerými plechovými krytinami, oplechováním komínů, vikýřů, parapetů atd.