Tesařství, pokrývačství a klempířství – Vsetín

Stavíte novou střechu nebo rekonstruujete starou střechu? Pak využijte realizaci střech na klíč, která zahrnuje komplexní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Součástí je i dodávka střešní krytiny. Tesaři, pokrývači a klempíři v lokalitě Vsetín.

1–10 firem z 98 nalezených Filtry

1Karel Orság - Stavby dřevěnic

Zabýváme se stavbami roubenek, srubů, rámových staveb, pergol, vazeb a veškerých dřevěných obkladů pro interiér i exteriér. Při stavbě používáme pouze osvědčené materiály. Spolupracujeme s projektantem, a tak vám můžeme nabídnout vytvoření projektu na míru.

2ARET- Stav s.r.o.

Specializujeme se na provádění inženýrských sítí - plynofikace, vodovodních řádů, kanalizace, telekomunikačních řádů, horkovodních potrubí. Dále zajišťujeme stavební činnost včetně dopravy materiálu.

3Radek Juřínek s.r.o. - VODO-TOPO

Společnost poskytuje služby v oblasti vodoinstalačních, topenářských, zámečnických, pokrývačských, klempířských či zateplovacích prací, prodeje hutního a stavebního materiálu aj.

4REVO hřiště s.r.o.

Společnost poskytuje služby v oblasti tesařských prací a provozu internetového obchodu zaměřeného na dětské hračky aj.

5IZOLTING MORAVIA s.r.o.

Nabízím tesařské a pokrývačské práce.

6Bařák Antonín

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Vsetínská 164, Karolinka Bezdlužná

Firma zaměřená na realizace střech, klempířské, pokrývačské, tesařské práce.

7RAŠKA STŘECHY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jarcová 255, Valašské Meziříčí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na kompletní realizace nových střech, včetně dodání materiálu. Provádíme rekonstrukce střech, dodávku a montáž krovních konstrukcí, pergol a altánů. Specializujeme se dál na pokrývačské a klempířské práce. Prodáváme stavební materiál.

8Kedroň Petr- tesařské a pokrývačské práce

Naše firma působí v oblasti tesařských a pokrývačských prací. Realizujeme montáže krovů, dřevostaveb, roubených staveb, dřevěných fasád, pergol, zahradních altánů a garážových stání.

9Švehlík Pavel

Francova Lhota 278, Francova Lhota
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme dřevostavby, roubenky, sruby. Nabízíme tesařské a pokrývačské práce.

10Pavelka Josef

Velké Karlovice 172, Velké Karlovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme výškové, klempířské a pokrývačské práce.


Tesařství, pokrývačství a klempířství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Tesařství, pokrývačství a klempířství v lokalitě Vsetín – detailní popis

Tesařství

Tesařství představuje širokou škálu prací se dřevem, zejména výrobu stavebních konstrukcí. Bez tesařských prací by se neobešla např. žádná stavba střešních konstrukcí. Základním a nejdůležitějším prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí jsou tesařské práce. Jejich kvalitní provedení zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy.

Nabídka tesařských prací

  • Výroba nosné konstrukce budov – roubené, hrázděné
  • Výroba bednění – pro betonáž
  • Výroba střech – krokve, vaznice, vazníky
  • Výroba doplňkových konstrukcí – altány, pergoly, garážová stání
  • Montáž podlahových a stropních nosníků

Pokrývačství

Pokrývačské práce zahrnují pokládání a opravy střešních krytin a střešních konstrukcí. Pokrývači se zabývají pokládkou střešních krytin na dřevěné konstrukce střech vytvořené tesaři. Dále se zabývají opravami střech, osázením střešních oken nebo provedením pojistných hydroizolačních vrstev pod krytinou. 

Klempířství

Klempířské práce jsou nepostradatelnou součástí každé střechy, jelikož zajišťují odolnost stavby proti vodě a vlhkosti. Slouží zejména jako ochrana proti zatékání vody a pro odvod dešťové vody. Klempířské prvky brání zatékání vody, provlhčování zdiva, vzniku plísní a opadávání omítky. Klempíři se zabývají veškerými plechovými krytinami, oplechováním komínů, vikýřů, parapetů atd.