Tesařství, pokrývačství a klempířství – Karviná

Stavíte novou střechu nebo rekonstruujete starou střechu? Pak využijte realizaci střech na klíč, která zahrnuje komplexní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Součástí je i dodávka střešní krytiny. Tesaři, pokrývači a klempíři v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 96 nalezených Filtry

1ATREND TĚŠÍN, spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
park A. Sikory 1188…, Český Těšín Bezdlužná

Společnost zaměřená na stavby nízkoenergetických domů a tesařské práce - altány, pergoly, krovy.

2Barnet René - tesařství Havířov

Firma nabízi stavby rodinných domů, klempířské, tesařské, pokrývačské a betonářské práce.

3Hanusek Josef - klempířství a pokrývačství Bohumín

1. máje 737, Bohumín
Dnes už má zavřeno

Firma poskytuje klempířské, tesařské, pokrývačské práce, opravy střech, oplechování, montáže střešních oken a pokládky střešních krytin.

4Bohumínská stavební s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Čs. armády 505, Bohumín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební firma zaměřená na pozemní, dopravní a vodohospodářské stavby. Tato firma nabízí zednické, obkladačské, tesařské, železobetonářské práce a montuje plastová, hliníková a dřevěná okna.

5Szymurda Oto- Ostomi

Specializujeme se na zakázkovou výrobu bytového nábytku. Vyrábíme nábytek do interiéru obývacích pokojů, dětských pokojů, koupelnový nábytek, nábytek do předsíní a ložnic. Nabízí klempířské, pokrývačské, tesařské práce.

6Kufa Eduard

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Jablunkovská 962, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, rekonstrukce, nové střechy.

7Šperlík Jiří

Masarykova třída 744, Orlová, Lutyně
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádím hydroizolace střech včetně zateplení. Provádím dále malířské a natěračské práce, podlahářské, zednické práce a rekonstrukce.

8ETRACOM s.r.o.

Slezská 73 , Orlová, Poruba
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se solárními systémy, montujeme tepelná čerpadla a kotle na peletky. Nabízíme kovovýrobu, klempířské a instalatérské práce. Opravujeme také traktory, stavební a zemědělské stroje, nákladní automobily i vysokozdvižné vozíky.

9Babka Roland

Nabízíme výškové práce, průmyslové montáže, zámečnické a klempířské práce, demolice výškových staveb, montáž záchytných sítí, fasády a opláštění hal, střechy a izolace, rizikové kácení stromů a shoz sněhu, průmyslové nátěry a malby, úklidové práce.

10Tesařství Kabašta

Dětmarovice 973, Dětmarovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Tesařství Kabašta, se sídlem Dětmarovice 973, 735 71, Dětmarovice, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Pokrývačství, tesařství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…


Tesařství, pokrývačství a klempířství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Tesařství, pokrývačství a klempířství v lokalitě Karviná – detailní popis

Tesařství

Tesařství představuje širokou škálu prací se dřevem, zejména výrobu stavebních konstrukcí. Bez tesařských prací by se neobešla např. žádná stavba střešních konstrukcí. Základním a nejdůležitějším prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí jsou tesařské práce. Jejich kvalitní provedení zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy.

Nabídka tesařských prací

  • Výroba nosné konstrukce budov – roubené, hrázděné
  • Výroba bednění – pro betonáž
  • Výroba střech – krokve, vaznice, vazníky
  • Výroba doplňkových konstrukcí – altány, pergoly, garážová stání
  • Montáž podlahových a stropních nosníků

Pokrývačství

Pokrývačské práce zahrnují pokládání a opravy střešních krytin a střešních konstrukcí. Pokrývači se zabývají pokládkou střešních krytin na dřevěné konstrukce střech vytvořené tesaři. Dále se zabývají opravami střech, osázením střešních oken nebo provedením pojistných hydroizolačních vrstev pod krytinou. 

Klempířství

Klempířské práce jsou nepostradatelnou součástí každé střechy, jelikož zajišťují odolnost stavby proti vodě a vlhkosti. Slouží zejména jako ochrana proti zatékání vody a pro odvod dešťové vody. Klempířské prvky brání zatékání vody, provlhčování zdiva, vzniku plísní a opadávání omítky. Klempíři se zabývají veškerými plechovými krytinami, oplechováním komínů, vikýřů, parapetů atd.