Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – Vyškov

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1FORMAT 1, spol. s r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(312)
Mlýnská 84, Křenovice

Výroba zdvihacích zařízení, omezovače přetížení jeřábů, plošin, váhy na výtahy.

2Autojeřáby - Martin Hanák

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Ždánská 30, Bučovice Bezdlužná

Nabízíme provedení prací ve spojení s autojeřáby Brno. K dispozici máme také vysokozdvižné plošiny a zajišťujeme i kontejnerovou přepravu v Brně a okolí.

3Autojeřáby SRNAMONT

Zajišťujeme jeřábnické práce a pronájem autojeřábů značek Liebherr o nosnostech 20-50 t. Jeřábnické práce provádí vždy řádně vyškolení zaměstnanci za použití certifikovaných vázacích prostředků pro autojeřáby. K autojeřábům je možné použití montážního koše.

4K-TECHNIK s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Hodějice 394, Hodějice Bezdlužná

Společnost K-TECHNIK s.r.o. se sídlem ve Slavkově u Brna je dynamicky se rozvíjející společností na trhu se zdvihací a manipulační technikou. Na základě výhradního zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku významného světového výrobce zdvihacích zařízení společnosti Bonfanti s.r.l., je naše…

6Grossmann Ivo

Prodáváme montážní plošiny. Nabízíme výškové a elektroinstalační práce. Montujeme, opravujeme a udržujeme veřejné osvětlení, elektrické zařízení a stroje.

7Jaroslav Pulter

Provádíme práce s montážní plošinou MP-16.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Vyškov.