Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – Opava

Hledáte vhodnou plošinu pro výškové práce? Plošinu vybírejte vždy podle druhu práce, podle výšky, ve které bude práce probíhat, podle počtu lidí, kolik by měla plošina unést i podle druhu pohonu. Přehled prodejců pracovních plošin v lokalitě Opava.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1FOS Opava, s.r.o.

Prodej manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. A to značek Balkancar, Desta a Still.

2Městský dopravní podnik Opava, a.s.

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Bílovecká 1127/98, Opava
Otevřeno do 17:45

Dopravní podnik zabezpečuje městskou hromadnou dopravu v Opavě a okolí.

3ALBREKO s.r.o.

Společnost zaměřená na elektromontáže, elektroinstalace, zemní práce, vnitrostátní dopravu, práce speciálními vozidly s hydraulickou rukou, práce montážními plošinami. Firma ALBREKO s. r. o. je firmou působící zejména v Moravskoslezském kraji od roku 1997.

4Hájovský Tomáš - Gras servis

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jasénky 190, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Gras servis nabízí návrhy a realizace zahrad pro města, firmy a soukromníky. K dalším činnostem patří údržba zeleně. Uděláme Vám návrh zahrady na klíč a to pomocí softwaru, díky kterému Vám můžeme připravit různé varianty pohledů a vizualizace celé zahrady. Pomůžeme Vám s údržbou zahrady.…

5Plaček Tomáš- RP plošiny

Pronajímáme vysokozdvižné montážní plošiny a jeřáby. Provádíme rekonstrukce a montáže hromosvodů a elektroinstalační práce.

6VÝTAHY SILESIA s.r.o.

Mikolajice 71, Mikolajice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na dodávku, montáže, revize a servis výtahů. Patří sem především výtahy po rekonstrukci, nůžkové plošiny, zakázkové výtahy, malé nákladní výtahy, původní výtahové šachty, nákladní výtahy a lanové výtahy. Poskytujeme nadstandardní servis a montáž.

7Fos servis

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
U Stodol 742/16, Opava-Jaktař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fos servis, se sídlem U Stodol 742/16, 747 07, Opava-Jaktař, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 59455, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem…

8ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. (pobočka Opava)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Skřivánčí 2580/1, Opava Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis plošin, dovoz použitých plošin a poradenství.

9Černý František - CEFRA (pobočka Opava)1 pobočka

Vávrovická 280/117, Opava
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme vysokozdvižné pracovní plošiny a kontejnerové nástavby na podvozky užitkových automobilů. Nabízíme plošiny ramenové, teleskopické a drážní.


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny v lokalitě Opava – detailní popis

Pracovní plošiny mají velmi široké využití pro práci ve výškách. Využívají se při opravách veřejného osvětlení, montáži hromosvodů, mytí oken, natěračských pracích, montáži billboardů, opravách střech, prořezávání korun stromů, údržbách vedení vysokého napětí atd.

  • Autoplošiny – lze je umístit na různé typy podvozků nákladních automobilů. Výhodou autoplošin je kontinuální otoč, která zvyšuje produktivitu práce a šetří čas. Využívají se pro běžné výškové práce. Jednotlivé autoplošiny se liší svým výškovým dosahem. 
  • Kloubové plošiny – hodí se do míst, kde je potřeba velkého stranového dosahu. Vynikají snadným přístupem a manévrovacími schopnostmi. 
  • Nůžkové plošiny – využívají se jak pro práci v interiéru, tak v terénu. Dělí se na elektrické a dieselové nůžkové plošiny. Elektrické nůžkové plošiny s nešpinícími pneumatikami se používají ve vnitřních prostorách. Projdou dveřmi bez problému. Dieselové nůžkové plošiny se hodí pro práce v náročných venkovních podmínkách.
  • Pásové plošiny – hodí se pro práci v interiéru, ale převážně v terénu. Pohybují se na pásovém podvozku, který umožňuje vysokou prostupnost terénem. 
  • Sloupové plošiny – existují samohybné sloupové plošiny a ruční sloupové plošiny. Mají univerzální využití pro práci v interiéru i exteriéru. Jejich ovládání a údržba je velmi snadná. 
  • Teleskopické plošiny – uplatňují se v exteriérech, a to převážně na stavbách. Vynikají velkým stranovým dosahem a dobrou průjezdností v terénu.  
  • Přívěsné plošiny – jedná se o plošiny, které se umisťují za auto. Vynikají nízkou hmotností a kompaktními rozměry. Jejich přeprava a manipulace na místě je tak velmi snadná. Využívají se na stavbách rodinných domů i na velkých stavbách.