Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – Nový Jičín

Hledáte vhodnou plošinu pro výškové práce? Plošinu vybírejte vždy podle druhu práce, podle výšky, ve které bude práce probíhat, podle počtu lidí, kolik by měla plošina unést i podle druhu pohonu. Přehled prodejců pracovních plošin v lokalitě Nový Jičín.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ALVE, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Veřovice 80, Veřovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem hliníkových a laminátových žebříků, jednostranných i oboustranných schůdků, dále pak hliníkového a ocelového lešení, můstků a pracovních plošin. Prodáváme i hliníkové sušáky na prádlo a odhrnovače sněhu.

2TOLUKOM s.r.o.

K Nemocnici 211, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na pronájem vysokozdvižných mobilních plošin.

3REALIZACE GROUP s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Suvorovova 2195 , Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na stavební a průmyslové elektroinstalace, práce s montážní plošinou, projekční a poradenskou činnost v oblasti elektro, nízkonapěťové rozvody a datové sítě.

4Mgr. Libor Korábečný

Hostašovice 164, Hostašovice
Dnes už má zavřeno

Firma nabízí pronájem montážní plošiny Avia MP-16 s dosahem 16 metrů. K dalším činnostem patří klempířské práce, kácení a údržba stromů, nátěry sloupů, montáž billboardů.

5Mikulík Jaroslav

Firma zaměřená na pronájem montážní plošiny Avia MP-16 s výškovým dosahem 16 metrů a bočním dosahem je 7,9 m. Firma pomáhí při elektromontážních, údržbových a ostatních pracích ve větších výškách.

6JP elektromontáže a hromosvody s.r.o.

sídliště Pod lesem…, Odry
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na elektromontáže, instalace hromosvodů, montáže a údržbu veřejného osvětlení, práce ve výškách s montážní plošinou a prodej elektromateriálu.


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Pracovní plošiny mají velmi široké využití pro práci ve výškách. Využívají se při opravách veřejného osvětlení, montáži hromosvodů, mytí oken, natěračských pracích, montáži billboardů, opravách střech, prořezávání korun stromů, údržbách vedení vysokého napětí atd.

  • Autoplošiny – lze je umístit na různé typy podvozků nákladních automobilů. Výhodou autoplošin je kontinuální otoč, která zvyšuje produktivitu práce a šetří čas. Využívají se pro běžné výškové práce. Jednotlivé autoplošiny se liší svým výškovým dosahem. 
  • Kloubové plošiny – hodí se do míst, kde je potřeba velkého stranového dosahu. Vynikají snadným přístupem a manévrovacími schopnostmi. 
  • Nůžkové plošiny – využívají se jak pro práci v interiéru, tak v terénu. Dělí se na elektrické a dieselové nůžkové plošiny. Elektrické nůžkové plošiny s nešpinícími pneumatikami se používají ve vnitřních prostorách. Projdou dveřmi bez problému. Dieselové nůžkové plošiny se hodí pro práce v náročných venkovních podmínkách.
  • Pásové plošiny – hodí se pro práci v interiéru, ale převážně v terénu. Pohybují se na pásovém podvozku, který umožňuje vysokou prostupnost terénem. 
  • Sloupové plošiny – existují samohybné sloupové plošiny a ruční sloupové plošiny. Mají univerzální využití pro práci v interiéru i exteriéru. Jejich ovládání a údržba je velmi snadná. 
  • Teleskopické plošiny – uplatňují se v exteriérech, a to převážně na stavbách. Vynikají velkým stranovým dosahem a dobrou průjezdností v terénu.  
  • Přívěsné plošiny – jedná se o plošiny, které se umisťují za auto. Vynikají nízkou hmotností a kompaktními rozměry. Jejich přeprava a manipulace na místě je tak velmi snadná. Využívají se na stavbách rodinných domů i na velkých stavbách.