Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – Nový Jičín

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ALVE, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Veřovice 80, Veřovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem hliníkových a laminátových žebříků, jednostranných i oboustranných schůdků, dále pak hliníkového a ocelového lešení, můstků a pracovních plošin. Prodáváme i hliníkové sušáky na prádlo a odhrnovače sněhu.

2TOLUKOM s.r.o.

K Nemocnici 211, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na pronájem vysokozdvižných mobilních plošin.

3REALIZACE GROUP s.r.o.

Suvorovova 2195 , Nový Jičín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na stavební a průmyslové elektroinstalace, práce s montážní plošinou, projekční a poradenskou činnost v oblasti elektro, nízkonapěťové rozvody a datové sítě.

4Mgr. Libor Korábečný

Hostašovice 164, Hostašovice
Dnes už má zavřeno

Firma nabízí pronájem montážní plošiny Avia MP-16 s dosahem 16 metrů. K dalším činnostem patří klempířské práce, kácení a údržba stromů, nátěry sloupů, montáž billboardů.

5Mikulík Jaroslav

Firma zaměřená na pronájem montážní plošiny Avia MP-16 s výškovým dosahem 16 metrů a bočním dosahem je 7,9 m. Firma pomáhí při elektromontážních, údržbových a ostatních pracích ve větších výškách.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Nový Jičín.