Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – Ostrava - město

Hledáte vhodnou plošinu pro výškové práce? Plošinu vybírejte vždy podle druhu práce, podle výšky, ve které bude práce probíhat, podle počtu lidí, kolik by měla plošina unést i podle druhu pohonu. Přehled prodejců pracovních plošin v lokalitě Ostrava - město.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Pánek Vladimír - vysokozdvižné plošiny

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Strouhy 176, Vratimov Bezdlužná Ověřená

Nabízíme pronájem plošin v regionech Ostravě, Havířově, Frýdku-Místku a okolí. Dodržujeme enviromentální politiku. Pronajímáme vysokozdvižné plošiny, automobilové a samoobslužné plošiny, zvedací plošiny. Telefonní kontakty a formulář naleznete na našich internetových stránkách.

2KOEXPRO OSTRAVA, akciová společnost

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
U Cementárny 1303…, Ostrava, Vítkovice Bezdlužná

Společnost KOEXPRO OSTRAVA, a.s.působí od roku1995. Činnost společnosti se soustředí na nářadí, zařízeních a strojích vyrobených na základě vlastního "know how". Firma je známa především jako dodavatel komplexních řešení pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu. Obchodní aktivity firmy zahrnují…

3TRIWELL s.r.o.

Bohumínská 116/351, Ostrava-Hrušov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej vysokozdvižných vozíků, akumulátorů včetně příslušenství a náhradních dílů. Zajišťujeme servis a manipulační techniky či pravidelné technické prohlídky a poradenskou činnost při nákupu techniky. Dále v sortimentu naleznete teleskopické vozíky, závěsné vozíky, přídavná zařízení a…

4KAMAT spol. s r.o. (pobočka Ostrava, Moravská Ostrava)6 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Cihelní 3286, Ostrava, Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Distribuce a prodej kabelů pro silnoproudou elektrotechniku i elektroinstalačního, spojovacího a odbočovacího materiálu a armatur. Výroba kabelových souborů.

5Jiří Tumakov s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dobrovského 874/29, Slezská Ostrava Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na pronájem autojeřábů a montážních vysokozdvižných plošin OSTRAVA. K dalším činnostem patří montáže a demontáže ocelových konstrukcí, kácení a ořezy stromů, natěračské a zámečnické práce ve výškách.

6Průmyslové montáže s.r.o.

Pikartská 1343/68, Ostrava,Radvanice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na výrobu a montáž ocelových konstrukcí budov, výrobních a skladovacích hal, zastřešení, schodišť, zábradlí, montáž ocelových konstrukcí dopravních a potrubních mostů, plošin, lávek, sloupů, bárek.

7ND TECH s.r.o. - pronájem montážních plošin a zemních strojů2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Nedbalova 2349/10, Ostrava-Moravská…

Nabízíme pronájem montážních plošin a zemních strojů. Disponujeme stroji Komatsu WB93R-5 různých rozměrů lžic, s naklápěcí svahovačkou, klapačkou či Avií MP16.

8SATON s.r.o.

Švermova 323/61, Ostrava, Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti rekonstrukčních, výstavbových, zámečnických, demoličních či sanačních prací aj.

9Sedlařík Leo- Plošiny

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Oráčova 1326/1 , Ostrava, Hrabůvka Bezdlužná

Nabízíme pronájem montážních plošin, nůžkových halových plošin a přívěsných plošin.

10Rojal servis

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Oderská 16, Stará Ves nad…
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Rojal servis, se sídlem Oderská 16, 739 23, Stará Ves nad Ondřejnicí-Košatka, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Klempířství a…


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Pracovní plošiny mají velmi široké využití pro práci ve výškách. Využívají se při opravách veřejného osvětlení, montáži hromosvodů, mytí oken, natěračských pracích, montáži billboardů, opravách střech, prořezávání korun stromů, údržbách vedení vysokého napětí atd.

  • Autoplošiny – lze je umístit na různé typy podvozků nákladních automobilů. Výhodou autoplošin je kontinuální otoč, která zvyšuje produktivitu práce a šetří čas. Využívají se pro běžné výškové práce. Jednotlivé autoplošiny se liší svým výškovým dosahem. 
  • Kloubové plošiny – hodí se do míst, kde je potřeba velkého stranového dosahu. Vynikají snadným přístupem a manévrovacími schopnostmi. 
  • Nůžkové plošiny – využívají se jak pro práci v interiéru, tak v terénu. Dělí se na elektrické a dieselové nůžkové plošiny. Elektrické nůžkové plošiny s nešpinícími pneumatikami se používají ve vnitřních prostorách. Projdou dveřmi bez problému. Dieselové nůžkové plošiny se hodí pro práce v náročných venkovních podmínkách.
  • Pásové plošiny – hodí se pro práci v interiéru, ale převážně v terénu. Pohybují se na pásovém podvozku, který umožňuje vysokou prostupnost terénem. 
  • Sloupové plošiny – existují samohybné sloupové plošiny a ruční sloupové plošiny. Mají univerzální využití pro práci v interiéru i exteriéru. Jejich ovládání a údržba je velmi snadná. 
  • Teleskopické plošiny – uplatňují se v exteriérech, a to převážně na stavbách. Vynikají velkým stranovým dosahem a dobrou průjezdností v terénu.  
  • Přívěsné plošiny – jedná se o plošiny, které se umisťují za auto. Vynikají nízkou hmotností a kompaktními rozměry. Jejich přeprava a manipulace na místě je tak velmi snadná. Využívají se na stavbách rodinných domů i na velkých stavbách.