Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – Karviná

Hledáte vhodnou plošinu pro výškové práce? Plošinu vybírejte vždy podle druhu práce, podle výšky, ve které bude práce probíhat, podle počtu lidí, kolik by měla plošina unést i podle druhu pohonu. Přehled prodejců pracovních plošin v lokalitě Karviná.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Service Lease Trade, s.r.o.

Lidická 445, Bohumín-Nový Bohumín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Service Lease Trade, s.r.o., se sídlem Lidická 445, 735 81, Bohumín-Nový Bohumín, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 68580, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5…

2GROBELAR s.r.o.

Provozujeme nákladní a speciální autodopravu. Pronájem autojeřábů TATRA AD20 a AD28 s nosností 20 - 28t. Pronájem montážní plošiny MP27 s dosahem 27 m.

3LIFTCOMP a.s. (pobočka Havířov, Město)7 poboček

Vyrábíme a montujeme výtahy a komponenty, zvedací plošiny a ocelové konstrukce. Servisujeme stávající a nově instalované výtahy a plošiny.

4MAMET group s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Radvanická 370 , Petřvald Bezdlužná

Pronajímáme stavební stroje, lešení. Nabízíme také vibrační techniku, manipulátory, rypadla, nakladače, topidla, odvlhčovače, měřicí techniku, stavební výtahy a lávky, plošiny a další.

5Mendlík-ELMEN s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Školní 245, Petřvald
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá montážemi kompletních silnoproudových elektroinstalací. Provádíme projektování, montáže a revize elektroinstalací, revize spotřebičů, veřejného osvětlení i hromosvodů. Poskytujeme technické poradenství v oblasti elektro nebo práci montážní plošiny.

6Mendlík-ELMEN s.r.o. (pobočka Petřvald,Petra Bezruče)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Petra Bezruče 1118, Petřvald
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá montážemi kompletních silnoproudových elektroinstalací. Provádíme projektování, montáže a revize elektroinstalací, revize spotřebičů, veřejného osvětlení i hromosvodů. Poskytujeme technické poradenství v oblasti elektro nebo práci montážní plošiny.

7Halabica Zdeněk

Provádíme výstavby a opravy veřejného osvětlení. Prodej a montáže vánočních výzdob. Pronájem montážní plošiny.


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny v lokalitě Karviná – detailní popis

Pracovní plošiny mají velmi široké využití pro práci ve výškách. Využívají se při opravách veřejného osvětlení, montáži hromosvodů, mytí oken, natěračských pracích, montáži billboardů, opravách střech, prořezávání korun stromů, údržbách vedení vysokého napětí atd.

  • Autoplošiny – lze je umístit na různé typy podvozků nákladních automobilů. Výhodou autoplošin je kontinuální otoč, která zvyšuje produktivitu práce a šetří čas. Využívají se pro běžné výškové práce. Jednotlivé autoplošiny se liší svým výškovým dosahem. 
  • Kloubové plošiny – hodí se do míst, kde je potřeba velkého stranového dosahu. Vynikají snadným přístupem a manévrovacími schopnostmi. 
  • Nůžkové plošiny – využívají se jak pro práci v interiéru, tak v terénu. Dělí se na elektrické a dieselové nůžkové plošiny. Elektrické nůžkové plošiny s nešpinícími pneumatikami se používají ve vnitřních prostorách. Projdou dveřmi bez problému. Dieselové nůžkové plošiny se hodí pro práce v náročných venkovních podmínkách.
  • Pásové plošiny – hodí se pro práci v interiéru, ale převážně v terénu. Pohybují se na pásovém podvozku, který umožňuje vysokou prostupnost terénem. 
  • Sloupové plošiny – existují samohybné sloupové plošiny a ruční sloupové plošiny. Mají univerzální využití pro práci v interiéru i exteriéru. Jejich ovládání a údržba je velmi snadná. 
  • Teleskopické plošiny – uplatňují se v exteriérech, a to převážně na stavbách. Vynikají velkým stranovým dosahem a dobrou průjezdností v terénu.  
  • Přívěsné plošiny – jedná se o plošiny, které se umisťují za auto. Vynikají nízkou hmotností a kompaktními rozměry. Jejich přeprava a manipulace na místě je tak velmi snadná. Využívají se na stavbách rodinných domů i na velkých stavbách.