Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – Frýdek - Místek

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1YALE CZ s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek, Místek)2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(45)
Družstevní 311, Frýdek-Místek,… Bezdlužná

Manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, prodej s možností leasingu, pronájem, servis, poradenství při kompletním řešení skladů, příslušenství pro vzv-baterie, nabíječe, přídavná zařízení, servis vozíků Steinbock, zastoupení po celé ČR, sklad v ND.

2P&D půjčovna lešení1 pobočka

Půjčovna lešení, pojízdných plošin a zednického náčiní.

3Kreuzmann Ondřej

Nabízíme elektroinstalace, elektromontáže a elektro revize. Dále provádíme opravy strojů, průmyslové elektromontáže a instalace televizních a počítačových sítí. Máme k dispozici pracovní plošinu s pracovní výškou 19m. Využíváme ji pro práci ve výškách (ořezání stromu, vyčištění špatně přístupných…

4Durďák Lubomír

Firma zaměřená na elektromontážní a elektroinstalační práce, revize elektrozařízení, hromosvodů, veřejného osvětlení a půjčování montážních plošin.

5ČEVAS group s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Ostravská 51, Sviadnov Bezdlužná

Společnost pronajímá přívěsové nůžkové pracovní plošiny s bateriovým pohonem, teleskopické plošiny DINO s pohonem na 230V, terénní teleskopické samohybné plošiny s pohonem na 230V a závěsné pracovní lávky Fixator.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Frýdek - Místek.