Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – Hodonín

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1HROMEK s.r.o.-prodej žebříků a lešení

Brněnské náměstí…, Hodonín
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme prodej žebříků hliníkových, teleskopických, dřevěných v profi i hobby řadě (také žebříky na míru). Schůdky pro domácnost i firmy jak jednostranné tak oboustranné. Pro práci ve výškách nabízíme hliníkové a ocelové lešení - pojízdné, rámové ,trubkové, fasádní, také žebříkové lešení a…

2Antonín Baďura-elektro

Firma poskytuje komplexní služby v oblastech silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky, výškových i zemních prací, autodopravy a pronájmu ručního nářadí pro stavbu. Pokud zde nenajdete informace, které hledáte, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím zde zveřejněných kontaktů.

3Svozil Josef - půjčovna plošiny1 pobočka

Ke Mlýnu 1008/32, Svatobořice-Mistřín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Nabízíme pronájem i půjčovnu montážní zvedací automobilové pracovní vysokozdvižné plošiny s výškou 12m sazba 440,- Kč/hod a 20m sazba 600,- Kč/hod vč. DPH s obsluhou na místo určení. Místo určení Jihomoravský kraj (Kyjov), výškové práce.

4Něnička Tomáš - montážní a pracovní plošiny

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žeravice 132, Žeravice Bezdlužná

Pronájem pracovních a montážních plošin, výškové práce s montážními plošinami. Pronájem montážních plošin s dosahem 13; 16; 17 a 27 m. Montáže a opravy veřejného osvětlení, nátěry sloupů veřejného osvětlení, práce s plošinou při montáži konstrukcí budov a hal.

5Antonín Grombíř

Naším oborem je nabídka prací ve výškách s montážní plošinou včetně pronájmu zdvihacích plošin.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Hodonín.