Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – Blansko

Hledáte vhodnou plošinu pro výškové práce? Plošinu vybírejte vždy podle druhu práce, podle výšky, ve které bude práce probíhat, podle počtu lidí, kolik by měla plošina unést i podle druhu pohonu. Přehled prodejců pracovních plošin v lokalitě Blansko.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1JNMONT Jakub Nikl

nám. 9. května 86, Ráječko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

JNMONT Jakub Nikl, se sídlem nám. 9. května 86, 679 02, Ráječko, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Klempířství a oprava karoserií Výroba,…

2EUROSTROJ SCHLAGER, s.r.o.

Firma EUROSTROJ SCHLAGER, s.r.o. - pronájem pracovních plošin a prodej pracovních plošin.

3JEZAT, s.r.o.

Zabýváme se výškovými pracemi, pronajímáme pracovní plošinu. Nabízíme mytí oken a prosklených budov, hromosvody, okapy, kamery, montáže klimatizace a vzduchotechniky atd..

4VECOM zdvihací zařízení s.r.o. (pobočka Lipůvka)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Lipůvka 397, Lipůvka Bezdlužná

Vyrábíme, montujeme a servisujeme schodišťové i vertikální zdvižné plošiny, schodišťové sedačky, schodolezy a výtahy.

5Řehoř Alois

Montujeme, opravujeme, revizujeme a provádíme zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení.

6INREKA PLOŠINY s.r.o.

Rudice 183, Rudice Bezdlužná

Výroba, servis přívěsných, teleskopických, kloubových, nůžkových pracovních plošin.


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Montážní, vysokozdvižné, pracovní plošiny v lokalitě Blansko – detailní popis

Pracovní plošiny mají velmi široké využití pro práci ve výškách. Využívají se při opravách veřejného osvětlení, montáži hromosvodů, mytí oken, natěračských pracích, montáži billboardů, opravách střech, prořezávání korun stromů, údržbách vedení vysokého napětí atd.

  • Autoplošiny – lze je umístit na různé typy podvozků nákladních automobilů. Výhodou autoplošin je kontinuální otoč, která zvyšuje produktivitu práce a šetří čas. Využívají se pro běžné výškové práce. Jednotlivé autoplošiny se liší svým výškovým dosahem. 
  • Kloubové plošiny – hodí se do míst, kde je potřeba velkého stranového dosahu. Vynikají snadným přístupem a manévrovacími schopnostmi. 
  • Nůžkové plošiny – využívají se jak pro práci v interiéru, tak v terénu. Dělí se na elektrické a dieselové nůžkové plošiny. Elektrické nůžkové plošiny s nešpinícími pneumatikami se používají ve vnitřních prostorách. Projdou dveřmi bez problému. Dieselové nůžkové plošiny se hodí pro práce v náročných venkovních podmínkách.
  • Pásové plošiny – hodí se pro práci v interiéru, ale převážně v terénu. Pohybují se na pásovém podvozku, který umožňuje vysokou prostupnost terénem. 
  • Sloupové plošiny – existují samohybné sloupové plošiny a ruční sloupové plošiny. Mají univerzální využití pro práci v interiéru i exteriéru. Jejich ovládání a údržba je velmi snadná. 
  • Teleskopické plošiny – uplatňují se v exteriérech, a to převážně na stavbách. Vynikají velkým stranovým dosahem a dobrou průjezdností v terénu.  
  • Přívěsné plošiny – jedná se o plošiny, které se umisťují za auto. Vynikají nízkou hmotností a kompaktními rozměry. Jejich přeprava a manipulace na místě je tak velmi snadná. Využívají se na stavbách rodinných domů i na velkých stavbách.