Malířské práce, malíři (malby, nátěry) – Kroměříž

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1BeMi, spol. s r.o.1 pobočka

Firma byla založena v roce 1992 a od začátku své existence je zaměřena na povrchové úpravy. Časem jsme se stali čistě rodinnou firmou. Za dobu své existence jsme se vyprofilovali do své dnešní podoby a působíme ve třech základních oblastech: průmyslové lakování, prodej a servis stříkací techniky,…

2Karel Švagera - Malby - nátěry

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Těšnovice 115, Kroměříž Bezdlužná

Nátěry oken i dveří a malířské práce. Nabízíme montáže sádrokartonu. Renovace nábytku - povrchová úprava starého nábytku. Zákazníkům nabízím možnost výběru materiálu dle svých možností. Na každou zakázku jsou prováděny předběžné rozpočty.

3Polišenský Marek - Barvy,laky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hulínská 1812/16, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí míchání barev syntetických, vodouředitelných, lazur, fasád a primalexů včetně poradenského servisu. Nově nabízíme i tapety a omítkoviny WEBER.

4MALCOLOR s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(23)
Kojetínská 1189, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme širokou škálu interiérových, dekorativních a fasádních barev a materiálů včetně namíchání barvy dle vašich požadavků. Zajistíme veškeré malířské a natěračské práce, tapetování, protipožární nátěry.

5Jiří Šustek

Řemeslné práce všeho druhu, opravy baterií, toalet i oken, vrtání, malování, montáže nábytku, kácení stromů a jiné dle potřeby, malování a natěračské práce, montáž okeních žaluzií a sítí, nátěry plechovýc a eternitových střech, hrabání listí, výměny světel.

6Miroslav Laža

Dřínov 40, Dřínov Bezdlužná

Malířské, natěračské, lakýrnické a dekorační práce.

7František Pučan

Dřínov 46, Dřínov Bezdlužná

Malířské, natěračské a lakýrnické práce.

8Jiří Hájek

Provádím malířské, natěračské a lakýrnické práce.

9Milan Žabka

Malířské, natěračské, lakýrnické a dekorační práce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Malířské práce, malíři (malby, nátěry) v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Malířské práce, malíři (malby, nátěry) najdete 30 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 27 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Kroměříž.