Malířské práce, malíři (malby, nátěry) – Opava

1–10 firem z 73 nalezených Filtry

1Strkáč Ivan - SUZIN SERVIS-ÚKLIDOVÁ SLUŽBA

Přerovecká 271/1b, Suché Lazce, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme úklidovou službu. Nabízíme služby hodinového manžela. Dále provádíme mytí automobilů a čištění interiérů automobilů. Mezi naše další služby patří kompletní úklidové práce, úklid společných prostor v panelových domech, sekání trávy, ale i čištění všech druhů vozidel. Prodej moderních…

2Osman - barvy, laky (Pobočka Hlučín)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(226)
Cihelní 1817/44, Hlučín Bezdlužná

Společnost prodává nátěrové systémy na kov a dřevo, barvy, podlahové laky a tmely. Naši prodejnu najdete v Ostravě a Hlučíně.

3Trunčík Radek- RTstav

Provozujeme stavební firmu se zaměřením na zateplování fasád, zednické, malířské a natěračské práce, stavby. Provoz půjčovny lešení.

4Urbanský Josef- U&S MALÍŘSTVÍ

Slezská 173 , Rohov Bezdlužná

Provádím malířské, tapetářské a sklenářské práce.

5Lesák Vít, Ing. (pobočka Otice)1 pobočka

U Dvora 331 , Otice Bezdlužná

Provádíme stavební práce včetně projektování. Zaměřujeme se na truhlářství, zámečnictví, elektro, tesařství, malířství a natěračství, montáže sádrokartonových konstrukcí.

6Tlach Radek- ARACOLOR

Zabýváme se omýváním budov, střech, fasád, chodníků i zámkové dlažby. Provádíme lakýrnické, obkladačské a natěračské práce. Specializujeme se na malby, nátěry, šablony, nástřiky interiéru a exteriéru.

7Nowický David

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavnice 183, Hlavnice Bezdlužná

Nabízím výstavbu rodinných domů, malířské a natěračské práce či zateplování fasád a rekonstrukce. Provádím půdní vestavby, zemní práce či pokládku venkovní dlažby.

8Petzuch Robert

Provádím malířské, natěračské a lakýrnické práce.

9Knop Pavel

Nabízíme zednické, malířské a natěračské práce, sádrokartony a dekorativní nástřiky, omítky, malby, obkládačská činnost, broušené omítky, dokončovací stavební práce, venkovní chodníky a dlažby, celková rekonstrukce bytu, celková rekonstrukce bytových jader.

10Gola Bruno- Malířské a natěračské práce

Vážení zákazníci, firma Malířství a natěračství Bruno Gola působí na trhu již od roku 1995. Za tu dobu měla spousty spokojených zákazníku, ke kterým patříte možná i Vy. Provádíme veškeré malířské a natěračské práce. Na naších internetových stránkách naleznete seznam služeb, které Vám můžeme…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Malířské práce, malíři (malby, nátěry) v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Malířské práce, malíři (malby, nátěry) najdete 73 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 66 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 22 firem v regionu Opava.