Malířské práce, malíři (malby, nátěry) – Břeclav

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1Gardáš Dušan

Zajištění malířských a natěračských prací.

2Juřička Jan - Malíř, natěrač a tapetář

Naše firma se zabývá natěračskými pracemi, nátěry fasád, aplikacemi tapet a zateplováním domů. Práce provádíme v bytech, RD, podnicích a realizujeme také státní zakázky. Pracujeme se všemi typy tapet (vliesové, vinylové, papírové). K výmalbě používáme prověřené značky barev a nátěrových hmot, jako…

3Darmovzal Jiří1 pobočka

Nová 57, Kostice Bezdlužná

Nabídka malířských a natěračských prací.

4STAVIKA s.r.o.

Naše stavební firma se zabývá stavbou bytových domů, zateplování domů. Dále Vám nabídneme služby jako malířské práce, zemní práce, kontejnerová doprava a jiné. Podrobnější informace naleznete na naší webové stránce.

5Ryzý Martin- Servis

Nádražní 239/21, Hustopeče
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Ryzý Servis byla založena v 2006 a po celou dobu se snažíme odvádět co nejkvalitnější praci a naším cílem je vždy spokojený zákazník.Provádění malířských, natěračských, sádrokartonářských, výškových a telekomunikačních prací.

6CLAS GROUP s.r.o.

Provádíme vodo- topo- elektro práce, zejména instalační rozvody pro RD a menší provozovny, a to s kompletní dodávkou materiálu. Projekty, revize zajistíme. Stavební práce, odvoz sutě.

7ČEŠKA ARTUR-STAVEBNÍ PRÁCE

Provádíme fasádní a zednické práce, dlažby a obklady, sádrokartonářské práce, rekonstrukce domů, bytů a chat.

8MALBY - NÁTĚRY s.r.o.

Národních hrdinů 22, Břeclav
Dnes už má zavřeno

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce. Nátěry fasád, speciální malířské techniky, nátěry oken a dveří, konstrukcí, protipožární nátěry.

9Radek Rajmic - malířské a natěračské práce (Břeclav)1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Slunečná 3642/13, Hodonín Bezdlužná

Jsme firma zabývající se kompletní dodávkou malířských a natěračských prací dle přání zákazníka, založená roku 1992. Práce provádíme tzv. na klíč i v případě zprostředkovaných služeb. Poskytujeme profesionální a kvalitní služby, přičemž důsledně dodržujeme termíny realizace. Prvořadá je spokojenost…

10Měchura Stanislav- MALÍŘSKÉ PRÁCE DOHNÁLEK-MĚCHURA (Břeclav)1 pobočka

Nabídka malířských a natěračských prací. Specializace na montáž zateplovacích systémů na RD, činžovních a bytových i nebytových domech. Zateplovací sytémy, dekorační omítky, malířské a natěračské práce, speciální malířské techniky, stěrkování omítek, nátěry fasád, zednické a obkladačské práce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Malířské práce, malíři (malby, nátěry) v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Malířské práce, malíři (malby, nátěry) najdete 44 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 40 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Břeclav.