Malířské práce, malíři (malby, nátěry) – Uherské Hradiště

1–10 firem z 71 nalezených Filtry

1Interiéry Konrád s.r.o.

Moravská 92, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej podlahových krytin a bytového textilu. Dále provádíme pokládání podlahových krytin, obkládání stěn a rekonstrukce bytových jader.

2Rybnikář Petr1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolská 1100, Hluk Bezdlužná

Nabízíme míchání a prodej vnitřních a fasádních barev či prodej a dodání kompletního zateplovacího systému. Dále provádíme malířské a tapetářské práce.

3Rybnikář Petr - Barvy - laky1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hradišťská 978, Hluk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme míchání a prodej vnitřních a fasádních barev či prodej a dodání kompletního zateplovacího systému. Dále provádíme malířské a tapetářské práce.

4ALCEDO BK s.r.o.

Hlavní 180, Hluk Bezdlužná

Provoz stavební firmy s nabídkou zednických, dokončovacích, malířských, natěračských a izolačních prací.

5Mikulský Pavel - Zednické a obkladačské práce

Provádíme zednické a obkladačské práce, rekonstrukce a výstavbu bytových jader, montáže sádrokartonu. Nabízíme rekonstrukce rodinných domů i bytů, stavění příček, výstavbu rodinných domů - možno i na klíč, omítky, bourací práce, dodávka veškerého stavebního materiálu, montáž vodo a elektro,…

6Večeřa Radim

Pod Dvorkem 380, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Barvy Laky Radim Večeřa je firma, která se zaměřuje na prodej širokého sortimentu nátěrových a malířských hmot.

7Mejzr Martin - M+M sdružení (Uherské Hradiště)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Pasekám 1553, Zlín Bezdlužná

Naše stavební firma M+M působí již 20 let převážně ve Zlíně a zlínském kraji. Zabýváme se rekonstrukcemi koupelen, bytových jader, rekonstrukcemi domů i bytů na klíč a dokončíme také Vaši rozestavěnou stavbu. Vyrábíme nábytek a kuchyně na míru.

8Petrastav-stavební společnost

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Rybníku 976, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá především rekonstrukcí domů, bytů a bytových jader a služeb s tím spojené, jako jsou vodo topo instalace, demolice a odvoz suti, zednické obkladačské a malířské služby. Provozujeme taky služby hodinového manžela.

9Chmelina Libor1 pobočka

Poskytuji drobné opravy a údržbu bytů, domů i zahrad. Zajišťuji elektrikářské a instalatérské práce včetně připojení domácích spotřebičů, drobné opravy automobilů a jízdních kol, malířské práce, vrtání děr i vyklízení půdních prostor. Dále nabízím údržbu nemovitostí a poskytuji stavební poradenství.

10Jiří Barát - realitní makléř1 pobočka

Realitní služby - prodej a pronájem všech nemovitostí (bytů, domů, pozemků, chat a komerčních objektů). Zaměřujeme se na Uherský Brod a Uherské Hradiště. Zdarma nabízíme inzerci v našem časopise, poukaz na malířské a natěračské práce, vystěhování a vymalování vaši nemovitosti k prodeji.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Malířské práce, malíři (malby, nátěry) v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Malířské práce, malíři (malby, nátěry) najdete 71 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 64 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 21 firem v regionu Uherské Hradiště.