Malířské práce, malíři (malby, nátěry) – Přerov

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1Koupelny-Tommi

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Velká Dlážka 527 , Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se na rekonstrukce koupelen, bytových jader, bytů a rodinných domů. Zabýváme se výrobou a montáží kuchyní. Dále nabízíme prodej obkladů a dlažeb, interiérových dveří a podlah.

2Hřičišče Jaroslav - PROMAL

Společnost PROMAL nabízí malířské, natěračské, podlahářské, obkladačké, truhlářské, stavební a zednické práce. Dále firma vyrábí kuchyňský či ložnicový nábytek, provádí rekonstrukce bytů aj.

3Horák Pavel - Servis Doma

Servis typu Hodinový manžel. Nabídka malířských, montérských, elektrikářských, tesařských, instalatérských, svářečských či zahradnických prací. Možnost servisu výpočetní techniky či oprav aut. Pracovní hodiny - dle telefonické dohody.

4Kašpárek David,malířství, sádrokartony,podlahy,čištění vzduchu ozónem

K Rybníčku 63/3, Čekyně
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Našim cílem je kompletní renovace jak interiérů tak exteriérů použitím nejnovějších technologických postupů a značkových materiálů renomovaných výrobců.

5Banýr Josef-komplexní úklidové služby

Denisova 9, Přerov Bezdlužná

Firma nabízí každodenní úklid budov, firem, společných bytových prostor, domácností. Úklid po stavebních pracích, malování, rekonstrukcích. Čištění koberců, čalouněného nábytku. Velkoplošné čištění podlah s použitím průmyslové techniky. Příprava bytu k malování, vyklízení půd a sklepů.…

6Král - barvy, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Hranická 104, Hranice - IV…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme zateplovací práce, nátěry a malířské práce v okresech Přerov, Olomouc, Prostějov, Šumperk a Jeseník.

7Bouda Tomáš - STAVBY BOUDA

U tenisu 810, Přerov Bezdlužná

Nabízíme rekonstrukce, stavební práce, zateplování fasád a malířské práce. Provedeme realizace rozvodů vody, elektřiny a prodáváme stavební materiály. Specializujeme se na rekonstrukce koupelen a interiérů. Úzce spolupracujeme s většinou dodavatelů, kteří u nás působí a tak vám můžeme doporučit ty…

8MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o. (pobočka Přerov)9 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kojetínská 3133/10, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o. nabízí služby v oblasti malířských a natěračských prací. Zabývá se především úpravami interiérů, a to malováním, natíráním podlah, tapetováním, broušením stěn či lepením stropních kazet.

9Jahn Martin - DŮMSTAV1 pobočka

Provozuji stavební činnost - realizace podlah, zdiva, dělám schodiště. Provádíme rekonstrukce a opravy, pracujeme se sádrokartonem. Dále mohu nabídnout malířskou činnost a nátěry všech typů.

10Chytil Petr - malíř, natěrač

Malíř a natěrač. Dále dělám fasády, nátěry potlačující plísně a hydroizolace. Pondělí nonstop práce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Malířské práce, malíři (malby, nátěry) v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Malířské práce, malíři (malby, nátěry) najdete 50 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 45 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Přerov.