Malířské práce, malíři (malby, nátěry) – Nový Jičín

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1Vilém Skřídlovský- VILY STAV - stavební práce

Stavební firma nabízí zateplování, revitalizace, rekonstrukce domů, bytů a koupelen,zednické a drobné práce, montáže, demontáže, plovoucí podlahy, pokládku koberců a lin, natěračské práce a malířské práce, kamínkvové koberce.

2Daňhel Radim- Malířství

Nabídka malířských prací - malování pokojů, bytů a nebytových prostor, opravné malování po výměně oken, stěrkování, malby na klíč, nástřiky, protipožární nástřiky, nátěry rodinných domů, historických fasád a soklů.

3Šperlich Pavel

Pavel Šperlich provádí rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen, rodinných domů. Nabízí také malířské služby.

4Chrástek Radim

Fulnek 28, Fulnek Bezdlužná

Firma se zaměřuje na rozpočtování stavebních prací, zednické, řemeslné práce, novostavby pasivních domů, rekonstrukce, opravy a údržby budov, sádrokartony, chodníky, obklady, dlažby, malby, nátěry a údržbu zeleně.

5F&P MAL s.r.o.

Společnost zaměřená na malířství, natěračství a zateplování.

6Urban Dušan- UPIN

Naše společnost se zaměřuje na stavební a truhlářské práce, pokládku a renovaci podlah, malířské práce a nátěry. Provádíme rekonstrukce, půdní vestavby, sádrokartony, bytová jádra, dodávky a renovace oken a dveří.

7Karkoška Ivo - A.B.STAV

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Svobodova 718/17, Bílovec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme stavební práce pro domácnosti i firmy. Nabízíme nátěry fasád, malby interiérů, opravy a montáže sádrokartonů, izolace podkroví, terénní úpravy nebo pokládání plovoucích podlah.

8Boháč Zdeněk - úklidové práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Libhošť 271, Libhošť
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka širokého spektra služeb- služby hodinového manžela, čištění koberců a čalounění, údržba domácnosti a zahrad, pokládky dlažby, obkladů, koberců, PVC, plovoucích podlah, úklidové práce, montážní, instalatérské, malířské práce.

9MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
Skřivánčí 777/24 , Odry

Společnost zaměřená na montáže suchých a nízkoenergetických staveb včetně montáže sádrokartonu. K dalším činnostem patří řešení financování, individuální projekty, malířské práce a služby bytového a zahradního architekta.

10Kabuďa Jiří

Kopřivnice 88, Kopřivnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka údržby domů, chat, zahrad, stavebních prací, zámečnické činnosti, pokládky plovoucí podlahy, PVC, dlažby, obložení stěn - kachličky, palubky, sádrokarton a malířských prací.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Malířské práce, malíři (malby, nátěry) v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Malířské práce, malíři (malby, nátěry) najdete 37 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 33 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Nový Jičín.