Malířské práce, malíři (malby, nátěry) – Prostějov

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1Benda Václav

Provádím zednické a malířské práce. Dále i zateplení fasád, sádrokartonářské práce, montáž plastových oken a dveří, pokládku plovoucích podlah, obkladů i dlažeb.

2MALÍŘ - NATĚRAČ PŘIKRYL

Tylova 1464/40, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme malířské a natěračské práce.

3Všetička Jiří

Provádíme malby vnitřních i venkovních prostor. Dále i nátěry dřevěného nábytku či kovových konstrukcí.

4SOFIZO s.r.o.1 pobočka

Prostějovská 386, Smržice
Otevřeno do 15:30

Zaobíráme se výstavbou a rekonstrukcemi bytů, nebytových, nevýrobních i výrobních prostor a inženýrských sítí. Dále provozujeme silniční nákladní dopravu. Provádíme i zemní, zámečnické, malířské a natěračské práce. Renovujeme dveře a nábytek.

5Horák Otakar

Nabídka malířských a natěračských prací. Dále provádění nátěrů fasád.

6Petřík Pavel

Provádíme malířské a natěračské práce. Dále i nátěry fasád, úpravy interiérů moderními postupy - patina, lasura, benátské štuky, nástřiky gotta, montáže dekoračních lišt. Nabízím také výtvarné práce na zakázku - umělecké portréty.

7Němčák Libor - malby a nátěry (pobočka Prostějov)4 pobočky

Nabízíme malířské a natěračské práce pro bytové, ale i nebytové prostory. Dále i provádíme nátěry fasád, plechových střech, dveří, oken, radiátorů, protipožární, protiplísňové a jiné speciální nátěry. Mimo jiné realizujeme zakázky malého i velkého rozsahu. Zakázky zaměříme a oceníme zdarma.

8KOLOR SERVIS s. r.o.

Aplikace nátěrových barev.

9Thon Jan

Výroba, montáž a servis plotů, vrat, dveří, mříží, drobných konstrukcí, autozahrádek, schodů, zábradlí a bran. Provádění svařování, galvanického pokovení, nátěrů štětcem, lakování práškovou barvou, žárového zinkování, vrtání, ohýbání trubek.

10Škrabal Petr - řemeslnické práce

Provádím výměny zámků, sprchových koutů, van i dřezů. Dále i rekonstrukce domů, zahradnické práce, opravy prasklin zdiva, a malířské, zednické, řemeslnické a instalatérské práce. Otevřeno nonstop.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Malířské práce, malíři (malby, nátěry) v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Malířské práce, malíři (malby, nátěry) najdete 38 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 34 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Prostějov.