Malířské práce, malíři (malby, nátěry) – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 337 nalezených Filtry

1Strkáč Ivan - SUZIN SERVIS-ÚKLIDOVÁ SLUŽBA

Přerovecká 271/1b, Suché Lazce, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme úklidovou službu. Nabízíme služby hodinového manžela. Dále provádíme mytí automobilů a čištění interiérů automobilů. Mezi naše další služby patří kompletní úklidové práce, úklid společných prostor v panelových domech, sekání trávy, ale i čištění všech druhů vozidel. Prodej moderních…

2Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Varšavská 1572/95, Ostrava, Hulváky Bezdlužná

Naše společnost BYTPRŮM je výrobní družstvo, jehož historie sahá až do roku 1929. Hlavní činností je stavebnictví, dále pak působí v oboru malířství, natěračství, klempířství, pokrývačství, zámečnictví, voda, topení, plyn, hlavní stavební výroba, nákladní doprava, pronájem nebytových prostor.

3Hanák Tomáš - čištění-malování

17. listopadu 748/56, Ostrava-Poruba
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme čištění sedaček, koberců, potahů a čalounění a čistíme dlažby. Dále se zaměřujeme na malování, úklid po malování a mytí oken i výloh či stěhování nábytku a stěhovací práce. Poskytujeme služby hodinového manžela. Profesionálně ošetříme Vaše podlahy včetně pokládky nových podlah a koberců.

4Ondra Lubomír - LUBOND

Nabízím práce truhláře, zedníka, obkladače, dále nabízím práce malířské a lakýrnické, tapetářské práce, instalatérské práce a další běžné drobné práce typu hodinový manžel.

5Kolíbalová Zdeňka-Rosa-In

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Pstruží 341, Frýdlant nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí malířské, zednické a sádrokartonářské práce. K dalším činnostem patří rekonstrukce a realizace interiérů.

6MALER - Jordánová Petra, Ing.

Nabídka malířských, natěračských a úklidových prací.

7Beitel Jiří

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Partyzánské náměstí…, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno

Nabídka služeb v oblasti malířských prací, pokládky podlah, výroby kuchyňských linek, nábytku a vestavěných skříní.

8KaP system, s.r.o.

28. října 2556/124, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí zabezpečovací, kamerové a docházkové přístupové systémy. Provádíme stavební práce, zateplování budov, rekonstrukce střech, malířské práce, natěračské práce. Dodáváme markýzy, střešní světlíky a prosvětlení, požární systémy, domovní telefony, satelitní techniku. Zajišťujeme revize…

9Richard Kudláček- REKOMAL1 pobočka

Novoveská 2010, Ostrava, Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na rekonstrukce koupelen a bytů, sádrokartonářské práce, nátěry fasád, fasády, zateplování fasád, sádrokartonářské a malířské práce.

10BEST OSTRAVA s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Nádražní 3223/138d, Ostrava Bezdlužná

Úklidová služba BEST OSTRAVA s.r.o. v regionu Ostrava a Moravskoslezského kraje nabízí například úklid kanceláří, úklid domácností, úklid skladů, úklid výrobních hal, úklid po řemeslnících, úklid půd, úklid sklepů, úklid společných prostor v bytových domech, dále naše úklidová firma nabízí úklid…


Firmy v dalších lokalitách


Malířské práce, malíři (malby, nátěry) v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Malířské práce, malíři (malby, nátěry) najdete 337 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 303 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 101 firem v regionu Moravskoslezský kraj.