Sport – Bělov okres Zlín

Mezi sporty, které Češi dělají nejraději patří: cyklistika, běh, plavání, lyžování, fotbal, turistika, volejbal, badminton, tenis a inline bruslení. Přehled sportovišť v lokalitě Bělov.

1–10 firem z 543 nalezených Filtry

1Skupina historického šermu Berendal

1.7 km Žlutava 301, Žlutava Bezdlužná

Skupina historického šermu Berendal, se sídlem Žlutava 301, 763 61, Žlutava, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 9321, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 2002. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z…

2FC Žlutava, z.s.

1.7 km Žlutava 191, Žlutava Bezdlužná

FC Žlutava, z.s., se sídlem Žlutava 191, 763 61, Žlutava, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 5649, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 1996. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

3Arnold club Otrokovice

1.7 km Sport. areál TJ…, Otrokovice Bezdlužná

Sportovní klub zabývající se kulturistikou.

4TJ Jiskra Otrokovice1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
1.7 km Sport. areál TJ…, Otrokovice

Tělovýchovná jednota s 19 sportovními oddíly se zaměřením na atletiku, kuželky, orientační běh, turistiku, sportovní gymnastiku a cyklistiku, stolní tenis. Vedeme družstva kopané, házené, volejbalu, veslování, lyžování, stolního tenisu, šach, jógy a jiná.

5Nakládalová Martina, Mgr. - Fyziomami

5.0
★★★★★
★★★★★
(42)
1.7 km Jungmannova 1163, Otrokovice
Otevřeno od 8:30

Cvičení a regenerace pro ženy po porodu v domácím prostředí s využitím moderních fyzioterapeutických pomůcek na oslabené svaly pánevního dna. Dále i břišní svaly, špatné držení těla a pohybové stereotypy. Věnuji se i maminkám, které porodily již před časem a potýkají se s problémy až nyní.

6Jan Hruban

Sportovní zboží, lyže a snowboardy. Nabídka kol, hokejek a tenisových raket. Provoz půjčovny lyžařského vybavení, bazaru a ski servisu.

7NADĚJE (pobočka Otrokovice)42 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1.9 km Wolkerova 1274, Otrokovice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Pomoc potřebným lidem. Hygienické zázemí osobám v nepříznivé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení. Denní a týdenní stacionář, sociálně terapeutické dílny, sportovní a kulturní aktivity i účasti na soutěžích a festivalech.

8Rekreační centrum POHODA s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(45)
1.9 km Erbenova 1145 , Otrokovice Bezdlužná

Poskytujeme ubytování v rekreačním objektu. "ze využít víceúčelové hřiště s umělou trávou, hřiště na plážový volejbal, zahradu.

9BOTTICO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
2.1 km Wolkerova 1273, Otrokovice

Specializujeme se na dovoz, maloobchodní i velkoobchodní prodej sortimentu od značek DT Swiss a ONZA tires. Nabízíme kola, vidlice, tlumiče, ráfky, náboje, paprsky, niple, oblečení a doplňky i příslušenství. Zajišťujeme služby servis centra.

10Zimmermann Zdeněk

2.2 km Tylova 950, Otrokovice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, opravami a seřizováním jízdních kol. Nabízíme silniční, trekkingová, horská a dětská kola.


Sport – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Sport v lokalitě Bělov – detailní popis

Mezi sporty, které Češi nejraději sledují patří: hokej, fotbal, tenis, atletika, cyklistika, krasobruslení, lyžování, biatlon, basketbal a házená.

Fotbal

Fotbal je nejpopulárnější kolektivní sport na světě.

Fotbalové asociace

 • FIFA (Fédération Internationale de Football Association) – mezinárodní fotbalová federace, která má pod sebou 6 regionálních konfederací a sdružuje národní fotbalové asociace
 • Evropa – UEFA (Union of European Football Associations)
 • Jižní Amerika – CONMEBOL (Confederación Sudamericana de Fútbol)
 • Severní Amerika, Střední Amerika a Karibik – CONCACAF (Confederation of North, Central American and Caribbean Association Football)
 • Afrika – CAF (Confederation of African Football)
 • Asie – AFC (Asian Football Confederation)
 • Oceánie – OFC (Oceania Football Confederation)

Fotbalové soutěže

 • Mistrovství světa – koná se každé 4 roky
 • Fotbal na letních olympijských hrách – turnaje se účastní mládežnická mužstva hráčů do 23 let
 • Mistrovství Evropy (EURO)
 • Copa América
 • Africký pohár národů
 • Mistrovství Asie ve fotbale
 • Zlatý pohár CONCACAF
 • Oceánský pohár národů

Fotbalové ligy

 • První liga – nejvyšší ligová soutěž v ČR
 • Mezi nejslavnější ligy na světě patří: anglická Premier League, španělská La Liga, italská Serie A, německá Bundesliga, francouzská Ligue 1 Orange a brazilská Série A

Fotbalová asociace České republiky (FAČR)

Lední hokej

Lední hokej patří k nejrychlejším sportům na světě. Historie hokeje sahá až do konce 19. století. Hokej vznikl v Kanadě, brzy se rozšířil do Evropy a později i částečně do Asie.

Hokejové ligy

 • NHL (National Hockey League) – nejprestižnější hokejová liga na světě, které se účastní týmy z USA a Kanady
 • KHL (Kontinental Hockey League) – druhá nejlepší hokejová liga na světě, které se účastní týmy hlavně z Východní Evropy a Severní Asie
 • Česká hokejová extraliga – nejvyšší hokejová liga v ledním hokeji v Česku, které se účastní 14 týmů

Hokejové turnaje

 • Mistrovství světa v ledním hokeji – poprvé se konalo v roce 1920 v rámci olympijských her
 • Lední hokej na zimních olympijských hrách – hraje se od roku 1920
 • Euro Hockey Tour – série hokejových turnajů, kterých se účastní reprezentační výběry Česka, Finska, Švédska a Ruska
 • Hokejová liga mistrů – turnaj týmů ze šesti evropských lig
 • Světový pohár – mezinárodní hokejový turnaj

Český svaz ledního hokeje (ČSLH) je spolek zastřešující dění v ledním hokeji v ČR.

Formule 1

Formule 1 je série závodů, která je označovaná za královskou disciplínu automobilového sportu. F1 se jezdí od roku 1950, kdy nahradila Grand Prix automobilů a spadá pod Mezinárodní automobilovou federaci se sídlem v Paříži. Mistrovství světa F1 se skládá ze série závodů označovaných jako Grand Prix. K disciplínám F1 patří Mistrovství světa jezdců a Pohár konstruktérů. Tato sportovní disciplína se proslavila po celém světě, avšak tradičním centrem a nejvýznamnějším trhem je Evropa.

Nejvíce titulů mezi jezdci má na svém kontě německý pilot Michael Schumacher. Nejvíce pohárů konstruktérů získala stáj Ferrari.

MotoGP

Motocyklové závody Grand Prix (MotoGP) je série závodů, která je rozdělena do několika kategorií – třídy Moto3, Moto2 a MotoGP. Třída MotoGP je pokládaná za vrchol motocyklového sportu. V Brně se pravidelně koná závod MotoGP už od roku 1950. Velká cena Brna se jezdí na autodromu Masarykův okruh. Jedná se o nejslavnější motoristický závod v České republice.

Chcete si přečíst novinky ze světa motorek? Na stránce magaziny.cz naleznete seznam všech časopisů, které se zabývají světem motocyklů.

Zajímají vás novinky ze světa sportu a výsledky sportovních zápasů? Doporučujeme vám tyto webové stránky, které každý den přinášejí to nejnovější ze světa sportu.