Sport – Napajedla okres Zlín

Mezi sporty, které Češi dělají nejraději patří: cyklistika, běh, plavání, lyžování, fotbal, turistika, volejbal, badminton, tenis a inline bruslení. Přehled sportovišť v lokalitě Napajedla.

1–10 firem z 490 nalezených Filtry

1Napabike.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
10 m Masarykovo náměstí…, Napajedla Bezdlužná

Napabike.cz, se sídlem Masarykovo náměstí 69, 763 61, Napajedla, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 95685, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

2NAPABIKE

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
10 m Masarykovo náměstí…, Napajedla
Otevřeno do 17:00

NAPABIKE, se sídlem Masarykovo náměstí 69, 763 61, Napajedla, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

3Porta Temporis o.s. - Taneční soubor

160 m Komenského 1081, Napajedla Bezdlužná

Taneční soubor zaměřený na historické a scénické tance. Nabízíme aristokratické tance, tance lidové a s dobovou hudbou či rekvizitami. Dále pak předvádíme tance prostého lidu s humorným podtextem.

4VIBROSTATION s.r.o. (pobočka Napajedla)

3.3
★★★★★
★★★★★
(2)
170 m Masarykovo náměstí…, Napajedla

Cvičení na vibrační plošině. Jsme výhradním distributorem vibračních plošin a držitelem licencí pro tréninková studia Vibrostation. Na plošině stačí pouze stát a plošina cvičí za Vás. Nabízíme spolupráci v rámci franchisingového konceptu.

5Fishing Invest s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(130)
170 m Na Kapli 1622, Napajedla
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti prodeje rybářských potřeb. Nabízíme prodej nejkvalitnějších produktů od firem Nash, Fox, Korda, Kryston, Solar, Delkim, Century, Mainline, Carp R US a jiné v kompletním sortimentu. Možnost nákupu přes eshop. Všechny produkty skladem.

6JADBERG

180 m Svatoplukova 303, Napajedla
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

JADBERG, se sídlem Svatoplukova 303, 763 61, Napajedla, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7Plynosystém, s.r.o. - Omega Fitness1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(792)
220 m Podzámčí 60, Napajedla Bezdlužná

Fitness centrum s 29 stanovišti. Nabízíme možnost využití sauny s kapacitou 6 osob, klimatizovaného solária či kavárny se sportovním barem, kde nabízíme výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, kávu a proteinové a sacharidové koktejly.

8Centrum U Přístavu

260 m Na Kapli 387, Napajedla Bezdlužná

Centrum U Přístavu, se sídlem Na Kapli 387, 763 61, Napajedla, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 8771, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

9Tělocvičná jednota Sokol Napajedla

4.2
★★★★★
★★★★★
(32)
270 m Na Kapli 673, Napajedla Bezdlužná

Tělocvičná jednota Sokol Napajedla, se sídlem Na Kapli 673, 763 61, Napajedla, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 27861, Městský soud v Praze. Právní forma Pobočný spolek. Založení v roce 1991. Více informací naleznete na našich webových stránkách. …

102.základní škola Napajedla, příspěvková organizace

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
330 m Komenského 298, Napajedla Bezdlužná

Vedeme základní školu s kapacitou 810 žáků se školní jídelnou a školní družinou. Nabízíme několik školních kroužků. Provozujeme také školní časopis Školní střela.


Sport – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Sport v lokalitě Napajedla – detailní popis

Mezi sporty, které Češi nejraději sledují patří: hokej, fotbal, tenis, atletika, cyklistika, krasobruslení, lyžování, biatlon, basketbal a házená.

Fotbal

Fotbal je nejpopulárnější kolektivní sport na světě.

Fotbalové asociace

 • FIFA (Fédération Internationale de Football Association) – mezinárodní fotbalová federace, která má pod sebou 6 regionálních konfederací a sdružuje národní fotbalové asociace
 • Evropa – UEFA (Union of European Football Associations)
 • Jižní Amerika – CONMEBOL (Confederación Sudamericana de Fútbol)
 • Severní Amerika, Střední Amerika a Karibik – CONCACAF (Confederation of North, Central American and Caribbean Association Football)
 • Afrika – CAF (Confederation of African Football)
 • Asie – AFC (Asian Football Confederation)
 • Oceánie – OFC (Oceania Football Confederation)

Fotbalové soutěže

 • Mistrovství světa – koná se každé 4 roky
 • Fotbal na letních olympijských hrách – turnaje se účastní mládežnická mužstva hráčů do 23 let
 • Mistrovství Evropy (EURO)
 • Copa América
 • Africký pohár národů
 • Mistrovství Asie ve fotbale
 • Zlatý pohár CONCACAF
 • Oceánský pohár národů

Fotbalové ligy

 • První liga – nejvyšší ligová soutěž v ČR
 • Mezi nejslavnější ligy na světě patří: anglická Premier League, španělská La Liga, italská Serie A, německá Bundesliga, francouzská Ligue 1 Orange a brazilská Série A

Fotbalová asociace České republiky (FAČR)

Lední hokej

Lední hokej patří k nejrychlejším sportům na světě. Historie hokeje sahá až do konce 19. století. Hokej vznikl v Kanadě, brzy se rozšířil do Evropy a později i částečně do Asie.

Hokejové ligy

 • NHL (National Hockey League) – nejprestižnější hokejová liga na světě, které se účastní týmy z USA a Kanady
 • KHL (Kontinental Hockey League) – druhá nejlepší hokejová liga na světě, které se účastní týmy hlavně z Východní Evropy a Severní Asie
 • Česká hokejová extraliga – nejvyšší hokejová liga v ledním hokeji v Česku, které se účastní 14 týmů

Hokejové turnaje

 • Mistrovství světa v ledním hokeji – poprvé se konalo v roce 1920 v rámci olympijských her
 • Lední hokej na zimních olympijských hrách – hraje se od roku 1920
 • Euro Hockey Tour – série hokejových turnajů, kterých se účastní reprezentační výběry Česka, Finska, Švédska a Ruska
 • Hokejová liga mistrů – turnaj týmů ze šesti evropských lig
 • Světový pohár – mezinárodní hokejový turnaj

Český svaz ledního hokeje (ČSLH) je spolek zastřešující dění v ledním hokeji v ČR.

Formule 1

Formule 1 je série závodů, která je označovaná za královskou disciplínu automobilového sportu. F1 se jezdí od roku 1950, kdy nahradila Grand Prix automobilů a spadá pod Mezinárodní automobilovou federaci se sídlem v Paříži. Mistrovství světa F1 se skládá ze série závodů označovaných jako Grand Prix. K disciplínám F1 patří Mistrovství světa jezdců a Pohár konstruktérů. Tato sportovní disciplína se proslavila po celém světě, avšak tradičním centrem a nejvýznamnějším trhem je Evropa.

Nejvíce titulů mezi jezdci má na svém kontě německý pilot Michael Schumacher. Nejvíce pohárů konstruktérů získala stáj Ferrari.

MotoGP

Motocyklové závody Grand Prix (MotoGP) je série závodů, která je rozdělena do několika kategorií – třídy Moto3, Moto2 a MotoGP. Třída MotoGP je pokládaná za vrchol motocyklového sportu. V Brně se pravidelně koná závod MotoGP už od roku 1950. Velká cena Brna se jezdí na autodromu Masarykův okruh. Jedná se o nejslavnější motoristický závod v České republice.

Chcete si přečíst novinky ze světa motorek? Na stránce magaziny.cz naleznete seznam všech časopisů, které se zabývají světem motocyklů.

Zajímají vás novinky ze světa sportu a výsledky sportovních zápasů? Doporučujeme vám tyto webové stránky, které každý den přinášejí to nejnovější ze světa sportu.