Sport – Žlutava okres Zlín

Mezi sporty, které Češi dělají nejraději patří: cyklistika, běh, plavání, lyžování, fotbal, turistika, volejbal, badminton, tenis a inline bruslení. Přehled sportovišť v lokalitě Žlutava.

1–10 firem z 548 nalezených Filtry

1Skupina historického šermu Berendal

960 m Žlutava 301, Žlutava Bezdlužná

Skupina historického šermu Berendal, se sídlem Žlutava 301, 763 61, Žlutava, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 9321, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 2002. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z…

2FC Žlutava, z.s.

960 m Žlutava 191, Žlutava Bezdlužná

FC Žlutava, z.s., se sídlem Žlutava 191, 763 61, Žlutava, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 5649, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 1996. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

3Unihal s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
1.9 km tř. Tomáše Bati 1766, Otrokovice Bezdlužná

Specializujeme se na montované haly, ocelové konstrukce a opláštění průmyslových hal ve vysoké kvalitě za dobré ceny. Máme vlastní výrobu a montáž hal. Nabízíme levné výrobní haly, sklady, prodejní, zemědělské a sportovní haly, autosalony, rekonstrukce hal. Zateplené i nezateplené haly. Dodávka po…

4Nakládalová Martina, Mgr. - Fyziomami

5.0
★★★★★
★★★★★
(55)
2.0 km Jungmannova 1163, Otrokovice
Dnes už má zavřeno

Cvičení a regenerace pro ženy po porodu v domácím prostředí s využitím moderních fyzioterapeutických pomůcek na oslabené svaly pánevního dna. Dále i břišní svaly, špatné držení těla a pohybové stereotypy. Věnuji se i maminkám, které porodily již před časem a potýkají se s problémy až nyní.

5Jan Hruban

Sportovní zboží, lyže a snowboardy. Nabídka kol, hokejek a tenisových raket. Provoz půjčovny lyžařského vybavení, bazaru a ski servisu.

6Rekreační centrum POHODA s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(37)
2.3 km Erbenova 1145 , Otrokovice Bezdlužná

Poskytujeme ubytování v rekreačním objektu. "ze využít víceúčelové hřiště s umělou trávou, hřiště na plážový volejbal, zahradu.

7RAINER CZ, s.r.o.

2.4 km Moravní 958 , Otrokovice Bezdlužná

Nabízíme Vám ubytování ve zcela novém *** hotelu typu garni, zařízeném ve standardu dle oficiální klasifikace Asociace hotelů a restaurací České republiky.

8Zimmermann Zdeněk

2.4 km Tylova 950, Otrokovice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, opravami a seřizováním jízdních kol. Nabízíme silniční, trekkingová, horská a dětská kola.

9Guncenter

2.5 km tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Guncenter, se sídlem tř. Tomáše Bati 1566, 765 02, Otrokovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 61908, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…


Sport – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Sport v lokalitě Žlutava – detailní popis

Mezi sporty, které Češi nejraději sledují patří: hokej, fotbal, tenis, atletika, cyklistika, krasobruslení, lyžování, biatlon, basketbal a házená.

Fotbal

Fotbal je nejpopulárnější kolektivní sport na světě.

Fotbalové asociace

 • FIFA (Fédération Internationale de Football Association) – mezinárodní fotbalová federace, která má pod sebou 6 regionálních konfederací a sdružuje národní fotbalové asociace
 • Evropa – UEFA (Union of European Football Associations)
 • Jižní Amerika – CONMEBOL (Confederación Sudamericana de Fútbol)
 • Severní Amerika, Střední Amerika a Karibik – CONCACAF (Confederation of North, Central American and Caribbean Association Football)
 • Afrika – CAF (Confederation of African Football)
 • Asie – AFC (Asian Football Confederation)
 • Oceánie – OFC (Oceania Football Confederation)

Fotbalové soutěže

 • Mistrovství světa – koná se každé 4 roky
 • Fotbal na letních olympijských hrách – turnaje se účastní mládežnická mužstva hráčů do 23 let
 • Mistrovství Evropy (EURO)
 • Copa América
 • Africký pohár národů
 • Mistrovství Asie ve fotbale
 • Zlatý pohár CONCACAF
 • Oceánský pohár národů

Fotbalové ligy

 • První liga – nejvyšší ligová soutěž v ČR
 • Mezi nejslavnější ligy na světě patří: anglická Premier League, španělská La Liga, italská Serie A, německá Bundesliga, francouzská Ligue 1 Orange a brazilská Série A

Fotbalová asociace České republiky (FAČR)

Lední hokej

Lední hokej patří k nejrychlejším sportům na světě. Historie hokeje sahá až do konce 19. století. Hokej vznikl v Kanadě, brzy se rozšířil do Evropy a později i částečně do Asie.

Hokejové ligy

 • NHL (National Hockey League) – nejprestižnější hokejová liga na světě, které se účastní týmy z USA a Kanady
 • KHL (Kontinental Hockey League) – druhá nejlepší hokejová liga na světě, které se účastní týmy hlavně z Východní Evropy a Severní Asie
 • Česká hokejová extraliga – nejvyšší hokejová liga v ledním hokeji v Česku, které se účastní 14 týmů

Hokejové turnaje

 • Mistrovství světa v ledním hokeji – poprvé se konalo v roce 1920 v rámci olympijských her
 • Lední hokej na zimních olympijských hrách – hraje se od roku 1920
 • Euro Hockey Tour – série hokejových turnajů, kterých se účastní reprezentační výběry Česka, Finska, Švédska a Ruska
 • Hokejová liga mistrů – turnaj týmů ze šesti evropských lig
 • Světový pohár – mezinárodní hokejový turnaj

Český svaz ledního hokeje (ČSLH) je spolek zastřešující dění v ledním hokeji v ČR.

Formule 1

Formule 1 je série závodů, která je označovaná za královskou disciplínu automobilového sportu. F1 se jezdí od roku 1950, kdy nahradila Grand Prix automobilů a spadá pod Mezinárodní automobilovou federaci se sídlem v Paříži. Mistrovství světa F1 se skládá ze série závodů označovaných jako Grand Prix. K disciplínám F1 patří Mistrovství světa jezdců a Pohár konstruktérů. Tato sportovní disciplína se proslavila po celém světě, avšak tradičním centrem a nejvýznamnějším trhem je Evropa.

Nejvíce titulů mezi jezdci má na svém kontě německý pilot Michael Schumacher. Nejvíce pohárů konstruktérů získala stáj Ferrari.

MotoGP

Motocyklové závody Grand Prix (MotoGP) je série závodů, která je rozdělena do několika kategorií – třídy Moto3, Moto2 a MotoGP. Třída MotoGP je pokládaná za vrchol motocyklového sportu. V Brně se pravidelně koná závod MotoGP už od roku 1950. Velká cena Brna se jezdí na autodromu Masarykův okruh. Jedná se o nejslavnější motoristický závod v České republice.

Chcete si přečíst novinky ze světa motorek? Na stránce magaziny.cz naleznete seznam všech časopisů, které se zabývají světem motocyklů.

Zajímají vás novinky ze světa sportu a výsledky sportovních zápasů? Doporučujeme vám tyto webové stránky, které každý den přinášejí to nejnovější ze světa sportu.