Sport – Otrokovice okres Zlín

Mezi sporty, které Češi dělají nejraději patří: cyklistika, běh, plavání, lyžování, fotbal, turistika, volejbal, badminton, tenis a inline bruslení. Přehled sportovišť v lokalitě Otrokovice.

1–10 firem z 543 nalezených Filtry

1Tělocvičná jednota Sokol Otrokovice

119 m Komenského 248, Otrokovice Bezdlužná

Tělocvičná jednota Sokol Otrokovice, se sídlem Komenského 248, 765 02, Otrokovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 28571, Městský soud v Praze. Právní forma Pobočný spolek. Založení v roce 2001. Více informací naleznete na našich webových stránkách.…

2EURO BIKE s.r.o.

176 m Komenského 223, Otrokovice Bezdlužná

Prodej, ervis a e-shop s prodejem jízdních kol. Nabízíme kola horská, krosová, dětská, silniční i elektrokola značek Author, Apache, Dema, Superior, BH, Felt, GT, KTM a Scott. Prodáváme doplňky a součástky BBB, cyklistické oblečení Craft, Endura, obuv SIDI, servis vidlic a kotoučových brzd.…

3Otrokolo.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(37)
176 m Komenského 223, Otrokovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Otrokolo.cz, se sídlem Komenského 223, 765 02, Otrokovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 102967, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba…

4Jurygáčková Tereza

Služby osobní trenérky. Zaměřuji se na individuální přístup. Zajišťuji kondiční, redukční i tvarovací tréninkové plány, stravovací programy a objemová měření či vážení. Provozuji skupinová cvičení i kruhové, funkční či kondiční tréninky nebo Jogalates.

5Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace

309 m Jana Žižky 1355, Otrokovice Bezdlužná

Základní škola T. G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace. Organizace byla zřízena za účelem výchovy a vzdělávání ve školách zařazených do rejstříku škol a školských zařízení.

6La femme

328 m nám. 3. května 1794, Otrokovice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

La femme, se sídlem nám. 3. května 1794, 765 02, Otrokovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zdroj:…

7WBC

416 m Přístavní 522, Otrokovice Bezdlužná

Cyklistické závody.

8Ridlová Jitka- SPORTOVNÍ CENTRUM OTROKOVICE

426 m J.Jabůrkové 1819, Otrokovice
Otevřeno od 11:30

Naše sportovní centrum nabízí squashové kurty, bowlingové dráhy, alpining, power plate, masáže. Nekuřácká restaurace s dětským koutkem.

9Alpinning Otrokovice (pobočka Otrokovice)1 pobočka

Alpinning Otrokovice, se sídlem J. Jabůrkové 1819, 765 02, Otrokovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby…

10SAM 73 APPAREL s.r.o. - SAM 73 (pobočka Otrokovice)137 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
484 m nám. 3. května 1791, Otrokovice
Otevřeno od 8:30

SAM 73 nabízí pánské, dětské i dámské oblečení na sport i pro volný čas.


Sport – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Sport v lokalitě Otrokovice – detailní popis

Mezi sporty, které Češi nejraději sledují patří: hokej, fotbal, tenis, atletika, cyklistika, krasobruslení, lyžování, biatlon, basketbal a házená.

Fotbal

Fotbal je nejpopulárnější kolektivní sport na světě.

Fotbalové asociace

 • FIFA (Fédération Internationale de Football Association) – mezinárodní fotbalová federace, která má pod sebou 6 regionálních konfederací a sdružuje národní fotbalové asociace
 • Evropa – UEFA (Union of European Football Associations)
 • Jižní Amerika – CONMEBOL (Confederación Sudamericana de Fútbol)
 • Severní Amerika, Střední Amerika a Karibik – CONCACAF (Confederation of North, Central American and Caribbean Association Football)
 • Afrika – CAF (Confederation of African Football)
 • Asie – AFC (Asian Football Confederation)
 • Oceánie – OFC (Oceania Football Confederation)

Fotbalové soutěže

 • Mistrovství světa – koná se každé 4 roky
 • Fotbal na letních olympijských hrách – turnaje se účastní mládežnická mužstva hráčů do 23 let
 • Mistrovství Evropy (EURO)
 • Copa América
 • Africký pohár národů
 • Mistrovství Asie ve fotbale
 • Zlatý pohár CONCACAF
 • Oceánský pohár národů

Fotbalové ligy

 • První liga – nejvyšší ligová soutěž v ČR
 • Mezi nejslavnější ligy na světě patří: anglická Premier League, španělská La Liga, italská Serie A, německá Bundesliga, francouzská Ligue 1 Orange a brazilská Série A

Fotbalová asociace České republiky (FAČR)

Lední hokej

Lední hokej patří k nejrychlejším sportům na světě. Historie hokeje sahá až do konce 19. století. Hokej vznikl v Kanadě, brzy se rozšířil do Evropy a později i částečně do Asie.

Hokejové ligy

 • NHL (National Hockey League) – nejprestižnější hokejová liga na světě, které se účastní týmy z USA a Kanady
 • KHL (Kontinental Hockey League) – druhá nejlepší hokejová liga na světě, které se účastní týmy hlavně z Východní Evropy a Severní Asie
 • Česká hokejová extraliga – nejvyšší hokejová liga v ledním hokeji v Česku, které se účastní 14 týmů

Hokejové turnaje

 • Mistrovství světa v ledním hokeji – poprvé se konalo v roce 1920 v rámci olympijských her
 • Lední hokej na zimních olympijských hrách – hraje se od roku 1920
 • Euro Hockey Tour – série hokejových turnajů, kterých se účastní reprezentační výběry Česka, Finska, Švédska a Ruska
 • Hokejová liga mistrů – turnaj týmů ze šesti evropských lig
 • Světový pohár – mezinárodní hokejový turnaj

Český svaz ledního hokeje (ČSLH) je spolek zastřešující dění v ledním hokeji v ČR.

Formule 1

Formule 1 je série závodů, která je označovaná za královskou disciplínu automobilového sportu. F1 se jezdí od roku 1950, kdy nahradila Grand Prix automobilů a spadá pod Mezinárodní automobilovou federaci se sídlem v Paříži. Mistrovství světa F1 se skládá ze série závodů označovaných jako Grand Prix. K disciplínám F1 patří Mistrovství světa jezdců a Pohár konstruktérů. Tato sportovní disciplína se proslavila po celém světě, avšak tradičním centrem a nejvýznamnějším trhem je Evropa.

Nejvíce titulů mezi jezdci má na svém kontě německý pilot Michael Schumacher. Nejvíce pohárů konstruktérů získala stáj Ferrari.

MotoGP

Motocyklové závody Grand Prix (MotoGP) je série závodů, která je rozdělena do několika kategorií – třídy Moto3, Moto2 a MotoGP. Třída MotoGP je pokládaná za vrchol motocyklového sportu. V Brně se pravidelně koná závod MotoGP už od roku 1950. Velká cena Brna se jezdí na autodromu Masarykův okruh. Jedná se o nejslavnější motoristický závod v České republice.

Chcete si přečíst novinky ze světa motorek? Na stránce magaziny.cz naleznete seznam všech časopisů, které se zabývají světem motocyklů.

Zajímají vás novinky ze světa sportu a výsledky sportovních zápasů? Doporučujeme vám tyto webové stránky, které každý den přinášejí to nejnovější ze světa sportu.