Sport – Slopné okres Zlín

Mezi sporty, které Češi dělají nejraději patří: cyklistika, běh, plavání, lyžování, fotbal, turistika, volejbal, badminton, tenis a inline bruslení. Přehled sportovišť v lokalitě Slopné.

1–10 firem z 490 nalezených Filtry

1REVIKA - rekreační areál Vizovice2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(379)
4.5 km Lázeňská 1035, Vizovice Bezdlužná

Nabízíme služby rekreačního ubytování. Vhodné i pro dětské tábory a školy v přírodě.

2Jaroslav Maláč

4.9
★★★★★
★★★★★
(31)
5.2 km Dubovsko 37, Vizovice

Servis a prodej jízdních kol Maxbike i dalších značek. Provádím výměnu brzdových destiček a náhradních dílů a kompletní seřízení.

3TJ Sokol Nevšová, z.s.

5.4 km Nevšová 84, Slavičín Bezdlužná

TJ Sokol Nevšová, z.s., se sídlem Nevšová 84, 763 21, Slavičín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 532, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 1990. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru…

4Dětské lanové centrum Pirátská zátoka

4.7
★★★★★
★★★★★
(77)
5.9 km Pozlovice, Pozlovice Bezdlužná

Dětské lanové centrum Pirátská zátoka, se sídlem Pozlovice, 763 26, Pozlovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

5ITALKA - MiSca, s.r.o.

5.9 km Pozlovice 92, Pozlovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej značkového italského zahradního nábytku Grand Soleil. Prodáváme plastové stoly, křesla i židle, lehátka a houpačky, servírovací vozíky, slunečníky či polstrovaní, zahradní krby, grily a další zboží.

6Tělovýchovná jednota SOKOL POZLOVICE

5.9 km Pozlovice , Pozlovice Bezdlužná

Sportovní činnosti a akce pro cvičence všech věkových kategorií. Vedeme oddíly fotbalu, volejbalu, stolního tenisu a šachů. Nabízíme lekce jógy a cvičení pro ženy. Dále sdružujeme oddíly kuželek a klubu vodních sportů.

7Balšán Roman

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5.9 km Lázeňská 691, Vizovice Bezdlužná

Rizikové kácení stromů, výškové práce a čištění studní, lanové překážky na lanové aktivity. Ořezy a další opatření nejen u nebezpečných a problematických stromů za použití speciálních stromolezeckých technik, za dodržení arboristických zásad. Montáže a opravy v těžce přístupných místech.

9OB Vizovice - Vizovice

6.4 km 3. května 1280, Vizovice Bezdlužná

OB Vizovice, se sídlem 3. května 1280, 763 12, Vizovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 13584, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 2008. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

10OB Vizovice1 pobočka

6.4 km 3. května 1280, Vizovice Bezdlužná

Oddíly turistiky, tenisu, sportovní gymnastiky, volejbalu, orientačního běhu, šachu a sportu pro všechny. Nabízíme ubytování na ubytovně v šesti pokojích.


Sport – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Sport v lokalitě Slopné – detailní popis

Mezi sporty, které Češi nejraději sledují patří: hokej, fotbal, tenis, atletika, cyklistika, krasobruslení, lyžování, biatlon, basketbal a házená.

Fotbal

Fotbal je nejpopulárnější kolektivní sport na světě.

Fotbalové asociace

 • FIFA (Fédération Internationale de Football Association) – mezinárodní fotbalová federace, která má pod sebou 6 regionálních konfederací a sdružuje národní fotbalové asociace
 • Evropa – UEFA (Union of European Football Associations)
 • Jižní Amerika – CONMEBOL (Confederación Sudamericana de Fútbol)
 • Severní Amerika, Střední Amerika a Karibik – CONCACAF (Confederation of North, Central American and Caribbean Association Football)
 • Afrika – CAF (Confederation of African Football)
 • Asie – AFC (Asian Football Confederation)
 • Oceánie – OFC (Oceania Football Confederation)

Fotbalové soutěže

 • Mistrovství světa – koná se každé 4 roky
 • Fotbal na letních olympijských hrách – turnaje se účastní mládežnická mužstva hráčů do 23 let
 • Mistrovství Evropy (EURO)
 • Copa América
 • Africký pohár národů
 • Mistrovství Asie ve fotbale
 • Zlatý pohár CONCACAF
 • Oceánský pohár národů

Fotbalové ligy

 • První liga – nejvyšší ligová soutěž v ČR
 • Mezi nejslavnější ligy na světě patří: anglická Premier League, španělská La Liga, italská Serie A, německá Bundesliga, francouzská Ligue 1 Orange a brazilská Série A

Fotbalová asociace České republiky (FAČR)

Lední hokej

Lední hokej patří k nejrychlejším sportům na světě. Historie hokeje sahá až do konce 19. století. Hokej vznikl v Kanadě, brzy se rozšířil do Evropy a později i částečně do Asie.

Hokejové ligy

 • NHL (National Hockey League) – nejprestižnější hokejová liga na světě, které se účastní týmy z USA a Kanady
 • KHL (Kontinental Hockey League) – druhá nejlepší hokejová liga na světě, které se účastní týmy hlavně z Východní Evropy a Severní Asie
 • Česká hokejová extraliga – nejvyšší hokejová liga v ledním hokeji v Česku, které se účastní 14 týmů

Hokejové turnaje

 • Mistrovství světa v ledním hokeji – poprvé se konalo v roce 1920 v rámci olympijských her
 • Lední hokej na zimních olympijských hrách – hraje se od roku 1920
 • Euro Hockey Tour – série hokejových turnajů, kterých se účastní reprezentační výběry Česka, Finska, Švédska a Ruska
 • Hokejová liga mistrů – turnaj týmů ze šesti evropských lig
 • Světový pohár – mezinárodní hokejový turnaj

Český svaz ledního hokeje (ČSLH) je spolek zastřešující dění v ledním hokeji v ČR.

Formule 1

Formule 1 je série závodů, která je označovaná za královskou disciplínu automobilového sportu. F1 se jezdí od roku 1950, kdy nahradila Grand Prix automobilů a spadá pod Mezinárodní automobilovou federaci se sídlem v Paříži. Mistrovství světa F1 se skládá ze série závodů označovaných jako Grand Prix. K disciplínám F1 patří Mistrovství světa jezdců a Pohár konstruktérů. Tato sportovní disciplína se proslavila po celém světě, avšak tradičním centrem a nejvýznamnějším trhem je Evropa.

Nejvíce titulů mezi jezdci má na svém kontě německý pilot Michael Schumacher. Nejvíce pohárů konstruktérů získala stáj Ferrari.

MotoGP

Motocyklové závody Grand Prix (MotoGP) je série závodů, která je rozdělena do několika kategorií – třídy Moto3, Moto2 a MotoGP. Třída MotoGP je pokládaná za vrchol motocyklového sportu. V Brně se pravidelně koná závod MotoGP už od roku 1950. Velká cena Brna se jezdí na autodromu Masarykův okruh. Jedná se o nejslavnější motoristický závod v České republice.

Chcete si přečíst novinky ze světa motorek? Na stránce magaziny.cz naleznete seznam všech časopisů, které se zabývají světem motocyklů.

Zajímají vás novinky ze světa sportu a výsledky sportovních zápasů? Doporučujeme vám tyto webové stránky, které každý den přinášejí to nejnovější ze světa sportu.