Nástrojárny, nástrojařské práce – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Vaníček David - zámečnictví

4.2
★★★★★
★★★★★
(49)
Třebomská 30, Sudice Bezdlužná Ověřená

Provádíme kompletní zámečnické práce. Vyrábíme a montujeme zábradlí, přístřešky, schodiště, ploty, brány a ocelové konstrukce. Realizujeme povrchové úpravy materiálů - pozinkování, lakování, komaxitování.

2Vrbenská nástrojařská s.r.o.

Zlatohorská 635, Vrbno pod Pradědem Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na výrobu lisovacích forem a elektrod. Dále nabízíme CD/CM modelování i výrobu grafitových a měděných elektrod. Prodáváme části lisovacích nástrojů a forem pro elektro, auto a spotřební průmysl.

3HOZA METAL s.r.o.

Antošovická 406/100d, Koblov
Otevřeno do 14:30

Společnost nabízí služby v oblasti kovoobrábění, drobných lisařských prací a nástrojářské výroby. K dalším činnostem patří výroba a údržba střižných nástrojů.

4Bacho Jan, Ing.- strojírna

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Dívčí Hrad 54, Dívčí Hrad
Otevřeno do 18:00

Naše strojírna Jan Bacho je firma rodinného charakteru. Přičemž hlavní řídící funkce zastávají členové rodiny. Sídlo firmy je v obci Úvalno u Krnova. Provozovna potom v obci Dívčí Hrad na Osoblažsku.

5MAZETA, spol. s r.o.

Zabýváme se nástrojářskými, konstrukčními i montážními prácemi a lisování. Vyrábíme vstřikovací formy na plasty, přípravky, měřidla, jednoúčelové stroje, stříhací i ohýbací nástroje.

6NIMAX s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Holasovice 217, Holasovice Bezdlužná

Nabízím nástrojářské a zámečnické práce. Provádím CNC obrábění, dělení materiálu či povrchové úpravy, ohýbání plechu a lisování.

7Tomáš Rudolf

Rybníčky 87 , Otice Bezdlužná

Hlavní činností firmy je ohýbání profilů, výroba rozkládacích komponentů pro nábytkářský průmysl, lisařské práce, nástrojářské práce, broušení, vrtání, svařování a povrchová úprava komaxitem.

8OLMEX-KAL s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Místecká 890, Ostrava-Hrabová Bezdlužná

Zabýváme se výrobou náhradních dílů pro železniční kolejová vozidla či střižných, lisovacích a zlatnických nástrojů. Nabídka kovoobrábění. Dále se zaměřujeme na výrobu atypických soustružných nožů, rekultivačních a secích strojů pro golfové a fotbalové hřiště včetně forem pro plasty a pryž.

9Buršík Miroslav

Podvihovská 378/12C , Opava, Komárov
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Soustružení, frézování, rovinné broušení, repasy a opravy, nástrojářské práce.

10Mysterio Koldany s.r.o.

Lidická 886/43 , Havířov, Šumbark
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Nabídka strojního obrábění, nástrojářství, kovovýroby a zámečnictví.


Firmy v dalších lokalitách


Nástrojárny, nástrojařské práce v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nástrojárny, nástrojařské práce najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Moravskoslezský kraj.