Nástrojárny, nástrojařské práce – Zlín

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Ionbond Czechia, s.r.o. (Zlín)4 pobočky

CTPark Humpolec 1574, Humpolec
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Společnost Ionbond Czechia s.r.o. se zabývá zakázkovým povlakováním a renovací nástrojů pro třískové obrábění a nástrojů pro tváření a lisování. Dále se zabýváme zakázkovým povlakováním komponent, zejména pro automobilový průmysl, vysoce otěruvzdornými povlaky s extrémně nízkým koeficientem…

2ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Třída Tomáše Bati…, Zlín

Naším oborem je výroba fréz z klasických rychlořezných ocelí a rychlořezných ocelí vyrobených pomocí práškové metalurgie. Provádění tepelného zpracování kovů. Nabízíme válcové čelní, tvarové, kopírovací, nástrčné, kotoučové frézy a tvarové s otvorem. Sortiment zahrnuje vrtáky.

3FLOW TECH, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Třída Tomáše Bati…, Zlín

Výroba lisovacích nástrojů a upínacích i kontrolních přípravků. Dále nabídka obrábění na zakázku, renovace nástrojů, montážní práce, kalibrace délkových měřidel a měření 3D.

4LAURUS, s.r.o.

Přesné součásti obráběcích strojů a brusek, součásti jednoúčelových strojů, rámy forem pro vstřikování plastů, desky lisovacích nástrojů, upínací a montážní přípravky. Provádíme nástrojařské práce různého charakteru.

6FUMEX - Zlín, s.r.o.

Zaobíráme se zámečnickou a nástrojářskou výrobou.

7SERVIS-TRANSPORT-TECHNIK a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kvítkovická 583, Napajedla Bezdlužná

Výroba lisovacích a řezných nástrojů.

8ANC COMPONENTS s.r.o.

Provádíme lisování a tváření. A to přesných kovových dílů na lisech Bruderer a Feintool.

9Šuráň Radim

Výroba forem pro vstřikování plastů a pryže. Dále nabídka nástrojů pro zpracování plechů, výrobních a montážních přípravků, PLC aplikací a konstrukcí. Mimo jiné také výrábíme strojní součásti dle dodané výkresové dokumentace, jak pro tuzemské tak pro zahraniční zákazníky.

10STEELPOT s.r.o.

Firma se zabývá zámečnictvím, nástrojářstvím, obráběčskou výrobou, obchodem a službami.


Nástrojárny, nástrojařské práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Nástrojárny, nástrojařské práce v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nástrojárny, nástrojařské práce najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Zlín.