Nástrojárny, nástrojařské práce – Brno - město

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1VKV HORÁK s.r.o.

VKV HORÁK s.r.o. je ryze česká firma, se zaměřením na konstrukci, vývojové práce v oblasti strojírenství, nástrojařství a kovoobrábění. Na průmyslovém trhu strojírenské výroby působí jako FO Zdenek Horák již od roku 1990, od začátku roku 2004 jako právnická osoba VKV HORÁK s.r.o.. Během své…

2Seco Tools CZ, s.r.o.

Olomoucká 178a, Brno
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu produktů pro oblast obrábění. Nabízíme velké množství výrobků na frézování, soustružení a závitování pro letecký či automobilový průmysl. Cílem našich služeb je zefektivnění výrobního procesu zákazníka a a optimalizace provozních nákladů.

3DMG MORI Czech, s.r.o.3 pobočky

Kaštanová 392/8, Brno-Brněnské…
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naše firma nabízí stroje pro nástrojárny a přesné kovoobrábění. Dále jsou v našem sortimentu CNC soustruhy, CNC frézovací stroje, software pro programování strojů a použité stroje. Nabízíme také servis strojů a výukové programy.

4Ing. Vladimíra Rumlenová

Zajištění výroby vstřikovacích a vyfukovacích forem pro plasty a pryže, lisovací nástroje či strojírenskou výrobu.

5ROSTRA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Příkop 2a, Brno Bezdlužná

Výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, vstřikovacích forem na plasty, soustružených a strojních dílů a chirurgických nástrojů.

6Specializovaná nástrojárna Brno, s.r.o.

Specializovaná nástrojárna Brno, s.r.o., se sídlem Valchařská 24/36, 614 00, Brno-Husovice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 79688, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Předmětem…

7Avowerk

Avowerk, se sídlem Bohuslava Martinů 708/7, 602 00, Brno-Stránice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

8BRENAS, s.r.o.1 pobočka

Příprava a vypracování technických návrhů, kovoobraběčství, zprostředkování obchodu a služeb. Produkce lisovacích nástrojů a vstřikovacích forem.

9BRENAS, s.r.o. (pobočka Brno-Zábrdovice)1 pobočka

Příprava a vypracování technických návrhů, kovoobraběčství, zprostředkování obchodu a služeb. Produkce lisovacích nástrojů a vstřikovacích forem.


Nástrojárny, nástrojařské práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Nástrojárny, nástrojařské práce v lokalitě Brno - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nástrojárny, nástrojařské práce najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Brno - město.