Nástrojárny, nástrojařské práce – Brno - město

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Prefa Brno a.s.6 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Kulkova 4231/10, Brno Bezdlužná Ověřená

Jsme přední český výrobce betonových stavebních dílců. Dodáváme kvalitní výrobky z betonu, železobetonu a předpjatého betonu. Provozujeme také e-shop s betonovými výrobky. U nás pořídíte stropní panely Spiroll, betonovou dlažbu, betonové ploty, schody a mnoho dalších betonových výrobků.

2VKV HORÁK s.r.o.

VKV HORÁK s.r.o. je ryze česká firma, se zaměřením na konstrukci, vývojové práce v oblasti strojírenství, nástrojařství a kovoobrábění. Na průmyslovém trhu strojírenské výroby působí jako FO Zdenek Horák již od roku 1990, od začátku roku 2004 jako právnická osoba VKV HORÁK s.r.o.. Během své…

3Seco Tools CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Olomoucká 178a, Brno
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu produktů pro oblast obrábění. Nabízíme velké množství výrobků na frézování, soustružení a závitování pro letecký či automobilový průmysl. Cílem našich služeb je zefektivnění výrobního procesu zákazníka a a optimalizace provozních nákladů.

4DMG MORI Czech, s.r.o.3 pobočky

Kaštanová 392/8, Brno-Brněnské…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše firma nabízí stroje pro nástrojárny a přesné kovoobrábění. Dále jsou v našem sortimentu CNC soustruhy, CNC frézovací stroje, software pro programování strojů a použité stroje. Nabízíme také servis strojů a výukové programy.

5Ing. Vladimíra Rumlenová

Zajištění výroby vstřikovacích a vyfukovacích forem pro plasty a pryže, lisovací nástroje či strojírenskou výrobu.

6ROSTRA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Příkop 2a, Brno Bezdlužná

Výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, vstřikovacích forem na plasty, soustružených a strojních dílů a chirurgických nástrojů.

7Specializovaná nástrojárna Brno, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Valchařská 24/36, Brno-Husovice

Specializovaná nástrojárna Brno, s.r.o., se sídlem Valchařská 24/36, 614 00, Brno-Husovice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 79688, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Předmětem…

8Avowerk

Avowerk, se sídlem Bohuslava Martinů 708/7, 602 00, Brno-Stránice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

9BRENAS, s.r.o.1 pobočka

Příprava a vypracování technických návrhů, kovoobraběčství, zprostředkování obchodu a služeb. Produkce lisovacích nástrojů a vstřikovacích forem.

10BRENAS, s.r.o. (pobočka Brno-Zábrdovice)1 pobočka

Příprava a vypracování technických návrhů, kovoobraběčství, zprostředkování obchodu a služeb. Produkce lisovacích nástrojů a vstřikovacích forem.


Nástrojárny, nástrojařské práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Nástrojárny, nástrojařské práce v lokalitě Brno - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nástrojárny, nástrojařské práce najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Brno - město.