Nástrojárny, nástrojařské práce – Olomoucký kraj

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín

Jana Sigmunda 242, Lutín Bezdlužná Ověřená

Hledáš střední školu a zajímá tě strojírenství a technika? Pak se přihlas na Sigmundovu střední školu strojírenskou. Sigmundova škola nabízí obory jako je Mechanik seřizovač, Obráběč kovů, Manager ve strojírenství, Nástrojář a Karosář.

2Mgr. Taťána Netáhlová- NZ NÁSTROJÁRNA A KOVOOBRÁBĚČSTVÍ

Naše firma se zabývá strojním obráběním a zámečnickou výrobou. Naší specializací je střední a těžké obrábění kovových i nekovových materiálů jako je ocel, litina, nerezová ocel, silon a další. Naše zámečnická dílna je schopna nabídnout vlastní kapacitou, a ve spolupraci s kooperací, kompletní…

3FONAP Litovel, s.r.o.

Rudé armády 203, Senice na Hané
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Provádíme zakázkovou výrobu měřidel, kovových součástí, nástrojů pro tváření plechů za studena, forem na vstřikování plastických hmot. Dále nabízíme montážní přípravky, děrovací a tažné nástroje.

4Olborth Zdeněk

Poskytuji služby v oblasti topenářských, zámečnických, instalatérských či nástrojářských prací. Pracovní hodiny - nonstop.

5Vlastivědné muzeum v Šumperku3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(32)
Hlavní třída 22, Šumperk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vlastivědné muzeum v Šumperku sídlící v Pavlínině dvoře.

6PZA KOVOSTROJ, s.r.o.

Zaměřuji se na kovovýrobu, nástrojařství a zámečnictví.

7Nástrojárna Jorda-Švéda spol. s r.o.

Hlavní třída 32, Kralice na Hané
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Nástrojárna Jorda-Švéda spol. s r.o., se sídlem Hlavní třída 32, 798 12, Kralice na Hané, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 108766, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5…

8INJECT s.r.o.

Nářadí z oceli především pro práce s horninami. Zabýváme se opravou a prodejem hydraulických válců či prodejem ocelových lan a přídavných zařízení stavebních strojů. Disponujeme nástrojářskou dílnou.

9Nevrla Jaroslav

Provozuji nástrojářskou a zámečnickou dílnu.

10Jorda Zdeněk

Nástrojářské a zámečnické práce.


Nástrojárny, nástrojařské práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Nástrojárny, nástrojařské práce v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nástrojárny, nástrojařské práce najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Olomoucký kraj.