Nástrojárny, nástrojařské práce – Zlínský kraj

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Třída Tomáše Bati…, Zlín

Naším oborem je výroba fréz z klasických rychlořezných ocelí a rychlořezných ocelí vyrobených pomocí práškové metalurgie. Provádění tepelného zpracování kovů. Nabízíme válcové čelní, tvarové, kopírovací, nástrčné, kotoučové frézy a tvarové s otvorem. Sortiment zahrnuje vrtáky.

2FLOW TECH, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Třída Tomáše Bati…, Zlín

Výroba lisovacích nástrojů a upínacích i kontrolních přípravků. Dále nabídka obrábění na zakázku, renovace nástrojů, montážní práce, kalibrace délkových měřidel a měření 3D.

3GYRUS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Luhačovická 1028, Bojkovice Bezdlužná

Firma se zabývá konstrukcí a výrobou montážních, svařovacích, výrobních a kontrolních přípravků. Vyrábíme také střižné, ohýbací a tvářecí nástroje. Významnou část naší produkce tvoří nástroje na extruzi plastových profilů a části výrobních linek pro výrobu těchto profilů včetně lisovacích

4Zdeněk Kuchař

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Palackého 496, Holešov Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu pilových pásů na na dřevo, kov, plast i papír. Vyrábíme také brusné pilové kotouče, pily pro stavebnictví. Provádíme servis pilových pásů, svařování pásů, broušení nástrojů, seřizování pilnic technikem. Poskytujeme odborné poradenství.

5LAURUS, s.r.o.

Přesné součásti obráběcích strojů a brusek, součásti jednoúčelových strojů, rámy forem pro vstřikování plastů, desky lisovacích nástrojů, upínací a montážní přípravky. Provádíme nástrojařské práce různého charakteru.

6BON nástroje s.r.o.

Mánesova 1002, Bojkovice
Otevřeno do 15:00

Zabýváme se broušením, ostřením, výrobou SK a HSS nástrojů a další činností v oboru nástrojářství. Nabízíme špičkovou kvalitu použitím moderních strojů, postupů a měřících zařízení.

7KOWA, s.r.o. - nástrojárna

Společnost KOWA s.r.o., zaměřená na nástrojařskou výrobu, se specializuje zejména na vstřikovací formy.

8Leštění forem - Ladislav Havel

V Břízkách 497, Krhová
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Leštění forem - Ladislav Havel, se sídlem V Břízkách 497, 756 63, Krhová, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Zámečnictví, nástrojářství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

9nástrojárna MATRIX, s.r.o.

nástrojárna MATRIX, s.r.o., se sídlem Jiráskova 379, 755 01, Vsetín, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 25299, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2002. Pracuje u nás 25 - 49 zaměstnanců. Předmětem…

10VALČÍK - KOVO, spol. s r.o.

Zámečnické, kovoobráběčské a nástrojářské práce, zámky i kování.


Nástrojárny, nástrojařské práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Nástrojárny, nástrojařské práce v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nástrojárny, nástrojařské práce najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Zlínský kraj.