Nástrojárny, nástrojařské práce – Moravskoslezský kraj

V okrese Frýdek - Místek nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Vrbenská nástrojařská s.r.o.

Zlatohorská 635, Vrbno pod Pradědem Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na výrobu lisovacích forem a elektrod. Dále nabízíme CD/CM modelování i výrobu grafitových a měděných elektrod. Prodáváme části lisovacích nástrojů a forem pro elektro, auto a spotřební průmysl.

2Vaníček David - zámečnictví

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třebomská 30, Sudice Bezdlužná

Provádíme kompletní zámečnické práce. Vyrábíme a montujeme zábradlí, přístřešky, schodiště, ploty, brány a ocelové konstrukce. Realizujeme povrchové úpravy materiálů - pozinkování, lakování, komaxitování.

3HOZA METAL s.r.o.

Antošovická 406/100d, Koblov
Otevřeno do 14:30

Společnost nabízí služby v oblasti kovoobrábění, drobných lisařských prací a nástrojářské výroby. K dalším činnostem patří výroba a údržba střižných nástrojů.

4Bacho Jan, Ing.- strojírna

Dívčí Hrad 54, Dívčí Hrad
Otevřeno do 18:00

Naše strojírna Jan Bacho je firma rodinného charakteru. Přičemž hlavní řídící funkce zastávají členové rodiny. Sídlo firmy je v obci Úvalno u Krnova. Provozovna potom v obci Dívčí Hrad na Osoblažsku.

5MAZETA, spol. s r.o.

Zabýváme se nástrojářskými, konstrukčními i montážními prácemi a lisování. Vyrábíme vstřikovací formy na plasty, přípravky, měřidla, jednoúčelové stroje, stříhací i ohýbací nástroje.

6PrecisTech CZ s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
U Pikule 116, Opava
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Provádíme broušení nástrojů pro obrábění. Nabízíme prodej profesionálního nářadí pro nástrojárny i strojírenskou výrobu.

7Moravská nástrojárna a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hviezdoslavova 547, Opava
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Firma se zabývá výrobou a konstrukcí nástrojů, prototypových dílů a nářadí.

8NIMAX s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Holasovice 217, Holasovice Bezdlužná

Nabízím nástrojářské a zámečnické práce. Provádím CNC obrábění, dělení materiálu či povrchové úpravy, ohýbání plechu a lisování.

9Tomáš Rudolf

Rybníčky 87 , Otice Bezdlužná

Hlavní činností firmy je ohýbání profilů, výroba rozkládacích komponentů pro nábytkářský průmysl, lisařské práce, nástrojářské práce, broušení, vrtání, svařování a povrchová úprava komaxitem.

10OLMEX-KAL s.r.o.

Zabýváme se výrobou náhradních dílů pro železniční kolejová vozidla či střižných, lisovacích a zlatnických nástrojů. Nabídka kovoobrábění. Dále se zaměřujeme na výrobu atypických soustružných nožů, rekultivačních a secích strojů pro golfové a fotbalové hřiště včetně forem pro plasty a pryž.


Nástrojárny, nástrojařské práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Nástrojárny, nástrojařské práce v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nástrojárny, nástrojařské práce najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Moravskoslezský kraj.