Nástrojárny, nástrojařské práce – Olomouc

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Mgr. Taťána Netáhlová- NZ NÁSTROJÁRNA A KOVOOBRÁBĚČSTVÍ

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolní hejčínská 47…, Olomouc, Hejčín
Dnes už má zavřeno

Naše firma se zabývá strojním obráběním a zámečnickou výrobou. Naší specializací je střední a těžké obrábění kovových i nekovových materiálů jako je ocel, litina, nerezová ocel, silon a další. Naše zámečnická dílna je schopna nabídnout vlastní kapacitou, a ve spolupraci s kooperací, kompletní…

2FONAP Litovel, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Rudé armády 203, Senice na Hané
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme zakázkovou výrobu měřidel, kovových součástí, nástrojů pro tváření plechů za studena, forem na vstřikování plastických hmot. Dále nabízíme montážní přípravky, děrovací a tažné nástroje.

3CG TOOL s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Olomouc, Řepčín 251, Olomouc Bezdlužná

Vývoj konstrukcí a výroba nástrojů pro tváření plechů v rozměrech do 2200 mm × 1000 mm a s hmotností do 8000 kg. Prodáváme přípravky, měřidla a přesné díly.

4N.F.I. METALL s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(4)
Čihadlo 854/1a, Litovel Bezdlužná

Nabízíme CNC obrábění, frézování, soustružení, vrtání, 3D obrábění, malosériovou a sériovou výrobu kovových komponentů. Dále vyrábíme přípravky pro automobilový průmysl, díly pro stavbu strojů. Nástrojárna. Obrábíme železné, neželezné kovy a plasty.


Nástrojárny, nástrojařské práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Nástrojárny, nástrojařské práce v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nástrojárny, nástrojařské práce najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Olomouc.