Pěstitelské pálenice – Morava

1–10 firem z 184 nalezených Filtry

1TENEL spol. s r.o. – PĚSTITELSKÁ PÁLENICE BOROTÍN1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Borotín 192, Borotín Bezdlužná Ověřená

V borotínské pěstitelské pálenici se zabýváme tradičním pálením na dřevě. Vyrobíme pro vás domácí pálenku z vašeho ovocného kvasu. Kontaktujte nás. Destilujeme všechny ovocné kvasy a pečlivě dbáme na kvalitu destilování.

2Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace1 pobočka

Sobotní 116, Valtice Bezdlužná Ověřená

Na Střední vinařské škole Valtice vyučujeme maturitní obory, učební obory a nabízíme nástavbové studium i celoživotní vzdělávání. Součástí školy je zahradní centrum, pálenice, moštárna, agrolaboratoř a školní sklep Venerie. Pro veřejnost pořádáme degustace, nabízíme catering a ubytování.

3DESTILA, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Kaštanová 435/127, Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Jsme tradiční výrobce potravinářského zařízení. Vyrábíme a dodáváme minipivovary a malé průmyslové pivovary, pěstitelské pálenice a ovocné lihovary, naplavovací filtry na filtraci piva, vína, ovocných šťáv a jiných nápojů. Výrobce stacionárních plynových kotlů pro vytápění rodinných domků a bytů.

6TLAK SMOLÍK s.r.o.3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
třída 1. máje 106/8, Břeclav-Poštorná

Děláme stavební práce a také protlaky pod komunikacemi.

7Palírna Boskovice, s.r.o.

Chrudichromská 2283, Boskovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Palírna Boskovice, s.r.o. - Provozování palírny. Zabíváme se : pěstitelské pálení, výroba likérů, výroba reklamních lahví, zpracování ovoce na kvas s pěstitelským pálením, prodej dárkových lahví,kvasinek,soudků.

8Skřivánek Libor - pěstitelská pálenice2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Průmyslová 1423, Bzenec Bezdlužná

Provozuji pěstitelskou pálenici, zpracování domácích kvasů a ovoce i skladování kvasů zákazníků.Máme nejnižší náklady na výrobu ovocného destilátu.Zajistíme pro Vás uložení kvasu.Budeme Vás informovat o nejvhodnější době k pálení Vašeho kvasu.Možnost zajištění ovoce na kvas.Můžete využít…

9Město Hluk7 poboček

Město Hluk leží asi 12 km jihovýchodně od Uherského Hradiště. Název města Hluk vznikl v dávných dobách, kdy lidé při blížícím se nebezpečí na kopcích kolem města zapalovali ohně a hlasitě křičeli, aby tím hlukem varovali lidi ve městě. Vždy jednou za tři roky, na přelomu června a července, se v…

10Pěstitelská pálenice Ořechovka

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Přáslavice 37, Přáslavice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Máte dostatek ovoce a nevíte co s ním? Přeměňte ho v pár kapek dobrého léku. Zabýváme se pěstitelským pálením a nabízíme pálení klasickou technologií dvojí destilace. Pálení se provádí v celoměděném zařízení.


Firmy v dalších lokalitách


Pěstitelské pálenice v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pěstitelské pálenice najdete 184 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 166 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 55 firem v regionu Morava.