Kovoobrábění a obrábění kovů – Břeclav

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1MF ENERGY, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem se zaměřením na frézování kovů, které provádíme na moderních pěti-osých obráběcích centrech. Rovněž také nabízíme ruční broušení a leštění kovů na pásových a kotoučových bruskách a leštičkách. Z velké části se zabýváme také výrobou lopatek a…

2FORMTOOL s.r.o.

Firma se zabývá obráběním na konvenčních obráběcích strojích, zámečnickou a lisařskou výrobou. Od roku 2005 používáme ve výrobě pět strojů s CNC řízením. Od roku 2012 vlastníme stroj na značení dílců mikro-úderem a svářečku TIG na nerezový materiál.

3Alvey Manex a.s.

Specializujeme se na zakázkové projekty v oblasti průmyslové automatizace. Dodáváme skladové, paletizační a dopravníkové systémy, doplněné o vlastní softwarové řešení Maestro+. Naše systémy pomáhají zvýšit efektivitu v provozech, kde je nutná manipulace s obaly, polotovary či hotovými výrobky.…

4ILUKOS s.r.o.

Nabízíme kovoobrábění, slévárenství a výrobu odlitků.

5Westfalia Metal s.r.o.

Děláme zpracování a tvarování kovů a dále máme výrobu kovových hadic a součástek pro automobilový průmysl i také komponentů sedadel.

6Nevěděl Eduard

Nabízíme provedení úpravy a děrování i také ohýbání kovů.

7Vlnka s.r.o.

Provádíme kovovýrobu a také obrábění kovů a dále svařováním.

8Trojek Josef

Polní 168, Březí Bezdlužná

Provádění obráběčských prací.

9KERAMOSTROJ spol. s r.o.

Nabídka kovoobrábění a zámečnických prací.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Kovoobrábění a obrábění kovů v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovoobrábění a obrábění kovů najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Břeclav.