Kovoobrábění a obrábění kovů – Ostrava - město

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1DEVIMEX s.r.o.

17. listopadu 1790/5, Ostrava, Poruba
Otevřeno od 7:00
Ověřená

Společnost zaměřená na výzkum, vývoj a výrobní aplikace inovovaných technologií hutnictví a těžkého strojírenství. Nabízí prodej hutních nástrojů a nářadí a provozuje velkoobchod s hutním materiálem. K dalším činnostem patří prodej volně kovaných výkovků, válců pro teplé i studené válcovny,…

2JM20 s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(22)
5. května 5584/9 , Ostrava Bezdlužná

Nabízíme kovovýrobky a kovoobrábění.

3HOZA METAL s.r.o.

Antošovická 406/100d, Koblov
Otevřeno od 6:00

Společnost nabízí služby v oblasti kovoobrábění, drobných lisařských prací a nástrojářské výroby. K dalším činnostem patří výroba a údržba střižných nástrojů.

4Power Team s.r.o.1 pobočka

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, zámečnickou výrobou, montáží a svařováním potrubních tras. Zajišťujeme dodávky hutních materiálů a armatur. Dále zákazníkům nabízíme kompletní služby, tj. od inženýringu a zpracování dílenské dokumentace, přes vlastní výrobu až po jejich montáž.

5METAL WORKS CZ a.s.

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Volenská 1718 , Šenov u Ostravy Bezdlužná

Zabýváme se kovovýrobou na CNC soustruzích.

6CADSERVIS , s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Technologická 375/3, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Kompletní řešení v oblasti CAD/CAM programů ZWCAD a ZW3D. Prodej, školení a servis CAD/CAM. Pomáháme, abyste mohli vytvářet dokumentaci, výrobky a jiné Vaše produkty pohodlně a ekonomicky pomocí CAD/CAM programů a dalších našich služeb v oblastech stavebnictví a strojírenství.

7MIJA - MENMARK, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Střádalů 644/76, Ostrava-Kunčičky

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí a vzduchotechniky pro energetiku, teplárny a zinkovny. Dodáváme tlakové nádoby, nádrže, tlumiče hluku, nůžkové zvedací plošiny, podesty, schodiště, zábradlí a vibrační třídiče. Dále poskytujeme bezpečnostní předávací boxy, umělecky kované ploty, brány s…

8KONCAD CZ s.r.o.

Nabízíme projektování strojů pro hutě, spalovny, aj. Dále realizujeme svařování i obrábění.

9TRISOLID s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šmídova 798/24, Ostrava Bezdlužná

Jsme malá strojírenská společnost. Naší specializací je svislé soustružení velkých rotačních součástí pro různé obory strojírenství. Dokážeme obrobit i velmi špatně připravené polotovary a poradíme si také s materiály o tvrdosti nad 60 HRC. Naše stroje se vyznačují vysokou tuhostí.

10Karban Petr- KARBAN

Šmídova 798/4 , Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou brzdového potrubí, kovovýrobou, speciální zakázkovou výrobou a kovoobráběním.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Kovoobrábění a obrábění kovů v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovoobrábění a obrábění kovů najdete 34 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 31 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Ostrava - město.