Kovoobrábění a obrábění kovů – Olomouc

1–10 firem z 56 nalezených Filtry

1Stehlíček Aleš - zámečnické práce

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Hrachoviska 179/15, Olomouc - Chomoutov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Firma nabízí veškeré zámečnické práce, obrábění kovů, soustružení, frézování a svařování nerezu a hliníku. Navštivte naše zámečnictví.

2KOVO-KT, s.r.o. (Olomouc)1 pobočka

8. května 2854/30 , Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se především na malosériovou a kusovou výrobu. Naše výroba je velmi pružná, klademe především důraz na pružnost týkající se termínu dodání, jsme schopni pracovat v nepřetržitém provozu. Dále se specializujeme na výrobu, která je náročná na operace.

3DMA Environmental Systems, spol. s r.o. - Konstruktéři a projektanti Olomouc3 pobočky

Naše konstrukční kancelář se zabývá především projekcí strojních zařízení, výměníků tepla, dopravníků, ocelových konstrukcí, manipulační a dopravní techniky, apod. Nabízíme konstrukční, návrhové a projektantské práce a činnosti a další konstruktérské služby včetně zpracování kompletní konstrukční…

4Vraštil Jaroslav - kovoobrábění

Zahradní 478/14, Horka nad Moravou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídky kovoobrábění.

5Kovo družstvo Olomouc - KOVIN, družstvo invalidu

Historie firmy se datuje k 28. srpnu 1930 založením družstva drobných živnostníků. Postupně se firma rozšiřuje a zaměřuje činnost na zakázkovou a malosériovou výrobu v zámečnické a kovoobráběcí oblasti. Výrobní činnost firmy je převážně v oblasti komponentů pro ústřední vytápění, pastí na hlodavce…

6Kovovýroba ZZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Uničovská 2331/73, Šternberk Bezdlužná

V naší firmě nabízíme komplexní drátěný program, koše, police, regály, kontejnery, zásobníky, sítě, stojany, celé sestavy, háčky, ohýbaný a rovnaný drát v 3D do 13mm. Vyrábíme dle zadání od návrhu přes výrobu, povrchovou úpravu po expedici v exportním balení.

7Vojtěch Beneš

Řepčínská 35/86, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme zámečnické práce, kovoobrábění, soustružení.

8LUR - KOVO Zacpálek s.r.o.1 pobočka

Zabýváme se lisováním kovů a plechu. Provádíme tváření, stříhání, děrování, tažení a ohýbání, výrobu lisovacích nástrojů, broušení. Nabízíme výlisky a komponenty z nerezu, mosazi a barevných kovů pro elektrotechniku, sanitární výrobky, libovolné povrchové úpravy.

9CAZER s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šlechtitelů 583/1, Olomouc

Naše firma CAZER s.r.o. se zabývá návrhem, výrobou a dodávkou výrobních technologií na míru. Dále do našeho portfolia zařazujeme kusovou a menší sériovou výrobou strojních součástí.

10Mgr. Taťána Netáhlová- NZ NÁSTROJÁRNA A KOVOOBRÁBĚČSTVÍ

Naše firma se zabývá strojním obráběním a zámečnickou výrobou. Naší specializací je střední a těžké obrábění kovových i nekovových materiálů jako je ocel, litina, nerezová ocel, silon a další. Naše zámečnická dílna je schopna nabídnout vlastní kapacitou, a ve spolupraci s kooperací, kompletní…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Kovoobrábění a obrábění kovů v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovoobrábění a obrábění kovů najdete 56 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 50 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Olomouc.