Kovoobrábění a obrábění kovů – Nový Jičín

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1VPAZ, s.r.o.

Zabýváme se výrobou z kovů dle dokumentace zákazníka s mechanickou montáží. Vyrábíme pro automobilový a zemědělský průmysl.

2CIREX CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průmyslový park 301, Kopřivnice Bezdlužná

Společnost zaměřená na opracovávání a obrábění odlitků a výrobu komponentů pro automobilový, letecký a strojírenský průmysl.

3AK 1324, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Butovická 317, Studénka
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej nerezové oceli - nerezové plechy, trubky, kulatiny,jekly. K dalším činnostem patří pálení plazmou,řezání tyčového materiálu a kovoobrábění.

4SVAR TECHNIK, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štefánikova 261, Kopřivnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma se zabývá svařováním, tvarovým řezáním plechů plaz­mou, výrobou nástrojů, přípravků a výrob­ních měřidel. Provádí také kovoobrábění.

5MATUŠ TRADE s.r.o.

Veřovice 624, Veřovice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Firma provádí horizontářské práce, CNC obrábění i soustružení, frézování a hloubkové vrtání. Vyrábí upínací a měřicí přípravky.

6PAMET, spol. s r.o.

Komenského 231, Suchdol nad Odrou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na kovoobrábění - lisování za studena, svářování a montáže dílců z tenkých plechů pro automobilový a zámečnický průmysl.

7BAZE alfa, s.r.o.

Dolejší Kunčice 65 , Fulnek
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na vývoj a dodávky jednoúčelových strojů a zařízení v oblasti kovovýroby. K dalším činnostem patří pálení plazmou, tváření, ohýbání, stáčení, obrábění kovů, broušení, svařování TIG, WIG, MIG, tryskání dílů a práškování, výroba mobilního kotle s odstředivkou.

8Bačovský Stanislav

1. máje 220 , Fulnek
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Firma zaměřená na zámečnické práce, kovoobráběcí práce, svařování, vrtání, broušení, ohýbaní a zkružování trubek a profilů. K dalším činnostem patří tryskání balotinou, zabrušování vnitřních rádiusů a povrchová úprava nerezových ocelí.

9MSV Metal Studénka, a.s.

3.0
★★★★★
★★★★★
(5)
R. Tomáška 859, Studénka Bezdlužná

Vývoj a výroba výkovků a komponentů pro kolejová vozidla, nákladní automobily, stavební, důlní i zemědělské stroje. Zabýváme se dělením a ohřevem materiálu, lisováním, tepelným zpracováním, obráběním, svařováním a kováním.

10SUM ODRY, s.r.o.

Vítkovská 391/29, Odry
Otevřeno od 6:00

Zabýváme se výrobou, modernizací, automatizací a servisem jednoúčelových strojů a linek. Nabízíme kovovýrobky, obrábění, konstrukční práce, stěhování technologií.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Kovoobrábění a obrábění kovů v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovoobrábění a obrábění kovů najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Nový Jičín.