Kovoobrábění a obrábění kovů – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 142 nalezených Filtry

1DEVIMEX s.r.o.

17. listopadu 1790/5, Ostrava, Poruba
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Společnost zaměřená na výzkum, vývoj a výrobní aplikace inovovaných technologií hutnictví a těžkého strojírenství. Nabízí prodej hutních nástrojů a nářadí a provozuje velkoobchod s hutním materiálem. K dalším činnostem patří prodej volně kovaných výkovků, válců pro teplé i studené válcovny,…

2Vrbenská nástrojařská s.r.o.

Zlatohorská 635, Vrbno pod Pradědem Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na výrobu lisovacích forem a elektrod. Dále nabízíme CD/CM modelování i výrobu grafitových a měděných elektrod. Prodáváme části lisovacích nástrojů a forem pro elektro, auto a spotřební průmysl.

3JM20 s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(22)
5. května 5584/9 , Ostrava Bezdlužná

Nabízíme kovovýrobky a kovoobrábění.

4HOZA METAL s.r.o.

Antošovická 406/100d, Koblov
Dnes už má zavřeno

Společnost nabízí služby v oblasti kovoobrábění, drobných lisařských prací a nástrojářské výroby. K dalším činnostem patří výroba a údržba střižných nástrojů.

5KVS EKODIVIZE a.s., závod Dvorce1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Opavská 272, Dvorce

Sporáky na pevná paliva KVS-MORAVIA určených k vytápění a vaření. Sporák na pevná paliva pracuje na dřevě, briketách a uhlí. Kovoobrábění.

6Power Team s.r.o.1 pobočka

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, zámečnickou výrobou, montáží a svařováním potrubních tras. Zajišťujeme dodávky hutních materiálů a armatur. Dále zákazníkům nabízíme kompletní služby, tj. od inženýringu a zpracování dílenské dokumentace, přes vlastní výrobu až po jejich montáž.

7VPAZ, s.r.o.

Zabýváme se výrobou z kovů dle dokumentace zákazníka s mechanickou montáží. Vyrábíme pro automobilový a zemědělský průmysl.

8METAL WORKS CZ a.s.

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Volenská 1718 , Šenov u Ostravy Bezdlužná

Zabýváme se kovovýrobou na CNC soustruzích.

9CADSERVIS , s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Technologická 375/3, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kompletní řešení v oblasti CAD/CAM programů ZWCAD a ZW3D. Prodej, školení a servis CAD/CAM. Pomáháme, abyste mohli vytvářet dokumentaci, výrobky a jiné Vaše produkty pohodlně a ekonomicky pomocí CAD/CAM programů a dalších našich služeb v oblastech stavebnictví a strojírenství.

10Opravárenský závod MSA, s.r.o.

Hlučínská 41, Dolní Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravárenský závod MSA, s.r.o. vznikl privatizací strojní a elektroúdržby akciové společnosti MSA, a.s. Dolní Benešov k 1.4.1995 Od této doby společnost zahájila samostatnou podnikatelskou činnost převážně se zaměřující na opravy strojů a zařízení.


Firmy v dalších lokalitách


Kovoobrábění a obrábění kovů v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovoobrábění a obrábění kovů najdete 142 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 128 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 43 firem v regionu Moravskoslezský kraj.