Kovoobrábění a obrábění kovů – Kroměříž

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1BOSTEC s.r.o.

Naše společnost se zabývá generálními i středními opravami, záručním i pozáručním servisem, modernizací kovoobráběcích strojů, soustruhů a vícevřetenových automatů. Zajišťujeme instalace a montáže těchto strojů. Dodáme veškeré vybavení a příslušenství ke strojům. Zajistíme nákup, prodej a…

2PNEUFORM Hulín, a.s.

Výroba forem, provádění kovoobráběčských prací a nabídka konstruktérských prací.

3Botík Vladimír- Broušení nástrojů Botík1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Fügnerova 923/4, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Profesionální servis nástrojů pro dřevo zpracovatele, nábytkářské firmy a jednotlivce. Broušení nástrojů, kusový prodej nářadí.

4MORAVIA ŘETĚZY s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hulínská 1799/1, Kroměříž Bezdlužná

Naším oborem je výroba řetězových a ozubených převodů. Dodáváme standardní a speciální dopravní řetězy, gallovy řetězy, řetězová a ozubená kola, ozubené hřebeny. Nabízíme součásti dopravníkových systémů. Zajišťujeme zakázkovou výrobu, kovoobrábění a indukční kalení.

5František Winkler - Zámečnické práce a kovovýroba

Nabízíme zámečnickou výrobu, kovovýrobu a obrábění kovů svařováním. Najdete nás na adrese Bystřice pod Hostýnem, ulice Přerovská 146.

6XAN 89 s.r.o.1 pobočka

Vznik naší firmy se datuje do roku 2007. Díky neustálému vývoji a modernizací výrobních procesů jsme v roce 2012 vytvořili výrobně-obchodní organizaci XAN 89 s.r.o.

7Kovo Uličný

Družba 1194, Hulín Bezdlužná

Kovo-Uličný je strojírenská firma s dlouholetou tradicí. Působíme na trhu od roku 2001. Hlavní činnost firmy je zaměřena na zakázkovou výrobu a prototypovou výrobu kovových a nekovových dílů.

8WASHINA engineering s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Kůtku 72, Chvalčov Bezdlužná

Kovoobrábění, CNC frézování, soustružení, broušení a vrtání. Zajištění povrchových úprav i tepelného zpracování kovů.

9FOUNDRY & MACHINING, s.r.o.

Kooperační opracování strojírenských součástí z železných i neželezných materiálů. Provádíme také obrábění a soustružení.

10Ing. Jiří Zmrzlík

Mechanické úpravy kovů. Nástrojové oceli, Al + Cu - slitiny; slitiny mědi;ocel rychlořezná, žáruvzdorná, zušlechťovaná, pásová;vysoko-tavné kovy. Odporové svařování, bodové svařování.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Kovoobrábění a obrábění kovů v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovoobrábění a obrábění kovů najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Kroměříž.