Kovoobrábění a obrábění kovů – Prostějov

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1SV výrobní, s.r.o.

Dolní 3137, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Vyrábíme šroubové pružiny, listové pružiny, tažné pružiny, kuželové pružiny pásové a pružící elementy. Používají se do nárazníků a táhel železničních vozidel, odpružení vozidel a strojních celků (drtiče, strojní nůžky). Provádíme i tepelné zpracování, kovoobrábění a zámečnické práce.

2HANAKOV, spol. s r.o.2 pobočky

Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, ocelové i prosklené protipožární dveře, sloupové jeřáby. Dále provádíme CNC kovoobrábění velkých dílů, lisování. Povrchová úprava kovů - metalizace, šopování, tryskání a lakování. Zámečnictví, zámečnické práce.

3KMP Prostějov, spol. s r.o.

Nádražní č.ev. 5, Nezamyslice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme služby v oblasti kovoobráběčských prací, přesného dělení materiálu s využitím CNC technologie a pásové pily na kov. Dále dodáváme hřídele, rotační i nerotační díly, opracované odlitky a kruhové permanentní magnety.

4Krejčí Lukáš

Wolkerova 257, Čechy pod Kosířem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídky zámečnických, kovoobráběčských a kovářských prací.

5Vondra Václav - zámečnické práce

Stínava 8, Stínava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka zámečnických a obráběcích prací. Dále výroba bezpečnostních uzamykatelných stojanů na lyže a snowboardy. Poskytnutí i vrat, bran, plotů, schodišť či montáží.

6Vlastimil Olczak - ČERPOL - Obrábění kovů1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Brachlavě 47/20, Prostějov, Krasice Bezdlužná

Obrábění kovů, frézování, vrtání, broušení na kulato a soustružení na CNC. Vyrábíme hřídele, čepy a přesné kovové součástky. Provádíme povrchové úpravy. Zpracováváme veškeré typy kovů.

7Jurčák Michal - JM-KOVO

Nabízíme obrábění a tepelné zpracování kovů včetně dělení materiálu. Dále provádíme drobné zámečnické práce. Prodáváme hutní materiál.

8KOVOT INVEST, s.r.o.

Výroba výtahových dveří. Nabízíme formy, přípravky, ocelové konstrukce, bezpečnostní stojany pro kola, zemědělskou techniku, zámečnické, obráběcí, montážní a lisovací práce, povrchovou úpravu kovů a dělení materiálů.

9VDS.SYSTÉMY.CNC s.r.o.

Skřípov 360, Skřípov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádění zámečnických a kovoobráběčských prací.

10Šebela Viktor - Šebela tool

Stařechovice 140, Stařechovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obrábění kovů a výroba forem.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Kovoobrábění a obrábění kovů v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovoobrábění a obrábění kovů najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Prostějov.