Kovoobrábění a obrábění kovů – Uherské Hradiště

1–10 firem z 56 nalezených Filtry

1KR - TOOLS s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Mánesova 997, Bojkovice
Otevřeno od 7:00
Ověřená

Zaměřujeme se na obrábění kovů a provádíme práce na CNC strojích. Provádíme kovoobrábění. Dále se věnujeme malosériové kusové výrobě přesných strojírenských dílců a sestav. Další podrobnější informace o naší výrobě najdete na internetových stránkách.

2Mahdal Rostislav - ROSMA TRADE

Specializujeme se na kovovýrobu, kovoobrábění, povrchové úpravy kovů a provozujeme velkoobchod s obalovým materiálem. Nabízíme černění, chromování, niklování, zinkování, fosfátování, eloxování, leštění, komaxitování, pískování, CNC obrábění, zámečnictví, pálení laserem, svařování, broušení,…

3Česká zbrojovka a.s.3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Svat. Čecha 1283, Uherský Brod Bezdlužná

Specializujeme na obrábění součástek pro automobilový průmysl. Provádíme výrobu obráběných dílů užívaných v klimatizačních soustavách automobilů a naše produktivní technologie je orientovaná na velkobjemovou výrobu přesných dílů CNC třískovým obráběním a lisováním.

4TREFAL, spol. s r. o.1 pobočka

Pekařská 162, Kunovice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provádění kovoobráběčských a zámečnických prací.

5DUK, s.r.o.

Naším oborem je třískové obrábění kovů. Dále se naše firma specializuje na přesné obrábění kovů, výrobu strojírenských dílů a v neposlední řadě na zakázkovou kovovýrobu. Pokud vás naše nabídka služeb zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat.

6PEMIX, s.r.o.

Specializujeme se na pružiny tlačné a tažné od průměru 0,2 až 8 mm, skrutné a dvojskrutné 0,4 až 5 mm, spirálové i tvarové z drátu a pásky. Povrchová úprava černění, zinkování i niklování. Výroba dílců na soustružnických automatech.

7ALUCAST, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tupesy 100, Tupesy

Naším oborem je výroba přesných hliníkových odlitků. Naše výrobky nalezenete v leteckém průmyslu, obranném průmyslu, zdravotnickém průmyslu.

8KOVOP, spol. s r.o.

Kněžpole 110, Kněžpole
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provádíme ohýbání, ohraňování či stříhání a řezání plazmou i kyslíkem s možností vysekávání na vysekávacích strojích. Dále se zabýváme výrobou závěsných dílů na sádrokartony, žaluziových sít pro obilní kombajny i vzduchotechnických lišt a rohovníků.

9MIPEXA s.r.o.

Zabýváme se sériovou výrobou přesných kovových součástí na CNC obráběcích strojích a centrech. Provádíme soustružení odlitků, výkovků a dílů z tyčkového materiálu.

10ALKA KOVO s.r.o.

Zaměřujeme se na montáže plynových zařízení a potrubních rozvodů. Vyrábíme svařence a nabízíme zpracování plechu a konvenční obrábění kovů. Provádíme opravy a seřizováním technologických zařízení či demontáže a stěhování technologií. Zajišťujeme výpalky plasmou a laserem a řezání vodním paprskem.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Kovoobrábění a obrábění kovů v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kovoobrábění a obrábění kovů najdete 56 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 50 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Uherské Hradiště.