Palivové dřevo, pelety a peletky – Prostějov

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1PROŘEZ spol. s r.o.

Vrahovická 4302, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodáváme ekologické palivo, které šetří životní prostředí. Naše firma se specializuje na dřevovýrobu a prodej dřevěných pelet Royal Pellets. Dále nabízíme OSB desky, prodej dřeva a prodej medu. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete podrobnější kontakty a otevírací dobu.

2BROPEL BIOPALIVA s.r.o.

Vyrábíme topné pelety z rostlinných materiálů, konkrétně z biomasy, k výrobě používáme peletizační linky, které jsou určeny k lisování pelet organického původu. Produkty lze využívat jako ekologické palivo, krmivo i stelivo pro hospodářská zvířata.

4Dokoupil Invest s.r.o.1 pobočka

Výroba a montáž příhradových vazníků. Zajištění dřevovýroby, stavebního řeziva, trámů, prken, fošen, palivového dřeva a pergol. Pila, vazníky, dřevěné vazníky, dřevěné krovy, střešní konstrukce, příhradové vazníky, střešní vazníky, střechy, pergoly.

5FRAXINUS, s.r.o.1 pobočka

Vyrábíme a prodáváme palivové dříví.

6Ivan Tyl1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Přemyslovice 475, Přemyslovice Bezdlužná

Prodej a výkup palivového dřeva. Provádím zalesňování, pěstební práce, rizikové kácení či odborné ořezy stromů. Dále zajišťuji odvoz a likvidaci zbytků po těžbě.

7Výmola Jan - Pila Ludmírov

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Ponikev 1, Ludmírov Bezdlužná

Zpracování dřeva a trhacími pracemi. Nabízíme pořez veškeré kulatiny, pořez a výroba dlouhých trámů až do 15m délky a prodej řeziva. Dále se věnujeme výrobě stavebního a truhlářského řeziva a prodeji palivového dřeva. Provádíme hoblování řeziva a impregnaci řeziva. Provozujeme muzeum.

8DARONEX, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Kralický Háj 323, Kralice na Hané Bezdlužná

Palivové dřevo, dříví do krbu a kamen tvrdé, měkké štípané na přání zákazníka. Zajišťujeme i dopravu.

9Dokoupil Invest s.r.o. (pobočka Dobromilice)1 pobočka

Výroba a montáž příhradových vazníků. Rekonstruujeme a opravujeme šikmé i ploché střechy, pergoly, střešní krytiny a poskytujeme klempířské práce. Nabízíme stavební řezivo, pořez, palety a palivové dřevo, krovy.

10BRAPOSPOL, s.r.o.

Lesní hospodářství, těžba dřeva, pěstební činnost či výroba a prodej palivového dříví.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Palivové dřevo, pelety a peletky v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Palivové dřevo, pelety a peletky najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Prostějov.