Palivové dřevo, pelety a peletky – Prostějov

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Lesy města Prostějova, s.r.o.

Kostelecká 17, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se lesním hospodářstvím, myslivostí a prodejem palivového dřeva. Nabízíme poradenskou činnost v oblasti lesního hospodářství, pořádáme kurzy a školení. Můžete s myslivci zažít hon vysoké zvěře. Provozujeme pilu, nabízíme výkup, prodej a zpracování dřeva nebo kácení stromů.

2PROŘEZ spol. s r.o.

Vrahovická 4302, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodáváme ekologické palivo, které šetří životní prostředí. Naše firma se specializuje na dřevovýrobu, prodej dřevěných pelet Royal Pellets a stavebního řeziva, briket. Dále nabízíme OSB desky, prodej palivového dřeva a prodej medu. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete…

3BROPEL BIOPALIVA s.r.o.

Vyrábíme topné pelety z rostlinných materiálů, konkrétně z biomasy, k výrobě používáme peletizační linky, které jsou určeny k lisování pelet organického původu. Produkty lze využívat jako ekologické palivo, krmivo i stelivo pro hospodářská zvířata.

5Dokoupil Invest s.r.o.1 pobočka

Výroba a montáž příhradových vazníků. Zajištění dřevovýroby, stavebního řeziva, trámů, prken, fošen, palivového dřeva a pergol. Pila, vazníky, dřevěné vazníky, dřevěné krovy, střešní konstrukce, příhradové vazníky, střešní vazníky, střechy, pergoly.

6DEKRO CZ, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrahovická 4309/41, Prostějov

DEKRO CZ, s.r.o., se sídlem Vrahovická 4309/41, 796 01, Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 51794, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

7AGROPELLETS, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
U hřiště 320, Smržice

AGROPELLETS, s.r.o., se sídlem U hřiště 320, 798 17, Smržice, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 81660, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

8FRAXINUS, s.r.o.1 pobočka

Vyrábíme a prodáváme palivové dříví.

9Ivan Tyl1 pobočka

Prodej a výkup palivového dřeva. Provádím zalesňování, pěstební práce, rizikové kácení či odborné ořezy stromů. Dále zajišťuji odvoz a likvidaci zbytků po těžbě.

10Výmola Jan - Pila Ludmírov

Ponikev 1, Ludmírov Bezdlužná

Zpracování dřeva a trhacími pracemi. Nabízíme pořez veškeré kulatiny, pořez a výroba dlouhých trámů až do 15m délky a prodej řeziva. Dále se věnujeme výrobě stavebního a truhlářského řeziva a prodeji palivového dřeva. Provádíme hoblování řeziva a impregnaci řeziva. Provozujeme muzeum.


Palivové dřevo, pelety a peletky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Palivové dřevo, pelety a peletky v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Palivové dřevo, pelety a peletky najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Prostějov.