Palivové dřevo, pelety a peletky – Zlín

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Pila - lesnictví Jan Sečkař (Zlín)1 pobočka

Pila zaměřená na stavební a truhlářské řezivo a pořez, prodej a sušení řeziva, nákup a prodej kulatiny, prodej palivového dříví. K dalším činnostem patří farmový chov zvěře a lesnická činnost. V případě zájmu nás kontaktujte! Podrobnější informace získáte na našich internetových stránkách.

2LESY POD HOSTÝNEM, s.r.o.

Specializujeme se na těžbu dřeva a lesnickou činností.

3Malenovická pila, s.r.o.

třída 3. května 273, Zlín
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Malenovická pila, s.r.o. má dlouholetou tradici, která sahá do minulého století. Byla založena v r. 1920 rodem Šternberků jako součást velkostatku Malenovice a Pohořelice. Firma prošla vývojově všemi časovými úseky. V roce 1995 ji v rámci privatizace získávají současní vlastníci. Roční kapacita…

4PILA PEŠL, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Paseky 152, Želechovice nad… Bezdlužná

pila, výroba a prodej biopaliva, výkup a zpracování dřevního odpadu.

5Roman Vranec- Moje pelety

Jiráskova 323,…, lumačov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Mojepelety.cz se zbývají prodejem pelet - slisovaných válečků ze dřeva o průměru 6 a 8mm. Pelety jsou určeny pro krby a kotle ústředního topení s automatickou regulací, které jsou přizpůsobené pro tento druh paliva. Vyrábějí se převážně z odpadních zbytků v dřevovýrobě z pilin měkkého nebo tvrdého…

6Ševčíková Veronika

4.7
★★★★★
★★★★★
(22)
Osvobození 267, Slavičín Bezdlužná

Prodej kvalitních krmiv pro psy a chovatelských potřeb. Poskytujeme poradenství ohledně výživy zvířat. Nabízíme výcvikové kurzy základní poslušnosti pro psy a výcvik psů na zakázku.

7EKOKALOR s.r.o.

Nabízíme prodej kotlů a kamen na biomasu. Dále prodáváme pelety a palivové dříví. Pomáháme vyřizovat dotace na kotle na biomasu.

8Soukromá lesní správa KLÁŠŤOV, v.o.s.,zkráceně SLS Klášťov, v.o.s.

Ublo 25, Ublo Bezdlužná

Specializujeme se na pěstební a těžební i následné úklidové práce. Zajišťujeme zalesnění ploch, ochranu sazenic proti buřeni a zvěři či likvidaci nežádoucích dřevin. Prodáváme podnože ovocných stromů, kulatinu, dubové kůly i palivové dříví. Provádíme oceňování pozemků.

9GTS Group s.r.o. - prodej paliva1 pobočka

Prodej dřevěných briket, pelet, štípaného palivového dřeva (buk, dub, jasan, smrk, habr), posypové soli a příslušenství. Nabízíme smrkové, bukové, hnědouhelné, RUF, kulaté i noční brikety, dále balené uhlí. Rozvoz zajištěn.

10Roman Mahďák - palivové dříví4 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Vítovská 412, Fryšták Bezdlužná

Štípané palivové dříví.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Palivové dřevo, pelety a peletky v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Palivové dřevo, pelety a peletky najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Zlín.