Palivové dřevo, pelety a peletky – Olomouc

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Lesy města Olomouce, a.s.

Lomená 177/4, Olomouc, Neředín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádění činností zabezpečujících optimální plnění všech funkcí lesa při trvale udržitelném hospodaření. Nabízíme prodej a výkup dříví. Specializujeme se na lesní školkařství. Zajišťujeme správu lesa.

2OPTIMTOP s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(23)
Aksamitova 1071/1, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Optimtop s.r.o. patří mezi nejvýznamnější internetové prodejce pevných paliv v České republice. V naší nabídce naleznete široký sortiment produktů, které rozvážíme po celé České republice zdarma již od jedné palety.

3DŘEVOKOM Haná s.r.o.

Balcárkova 755/35, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a dodáváme řezivo a to jak suché tak i stavební řezivo. Dodáváme dřevo na krovy, okna, dveře, schodiště a pergoly. Provádíme impregnaci a hoblování dřeva. Řeziva řežeme na zakázku dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme i autodopravu.

4LITOVELSKÁ LESNÍ s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pavlínka 18, Litovel
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se frézováním dřeva, prodejem zahradního i domácího nábytku, prodejem palivového dříví a výkupem dřeva.

5Mafila stav s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 910, Uničov Bezdlužná

Mafila stav Uničov vám nabízí široký sortiment stavebnin a železářství pro váš dům, chatu a zahradu. Najdete nás ve 2 prodejnách v Uničově na ulici Nádražní.

6LITOVELSKÁ LESNÍ s.r.o. (pobočka Litovel)1 pobočka

Internetový prodej frézovaných dřevěných palisád. Nabídka palivového dříví a kůlů.

7Dřevo-Spurný

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přáslavice 286, Přáslavice Bezdlužná

Dřevo-Spurný, se sídlem Přáslavice 286, 783 54, Přáslavice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

8Sušenédřevo.cz1 pobočka

Průmyslová 2570/19, Šternberk
Dnes už má zavřeno

Sušenédřevo.cz, se sídlem Průmyslová 2570/19, 785 01, Šternberk, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 44645, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem…

9Novák Radek - palivové dřevo Litovel

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Haňovice 78, Haňovice

Zaobíráme se výrobou a prodejem palivového dřeva. Používáme kvalitní české dřevo. Sídlíme v Haňovicích nedaleko Litovle. Dřevo je i možné dovést Avií nebo malou dodávkou.

10Martin Opíchal, s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého 827/4a, Litovel Bezdlužná

Celoroční prodej palivového dřeva dle Vašeho přání. Doprava dřeva na Vámi určené místo. Používáme i automobil s hydraulickou rukou. Štípaná polena - dle zadaných rozměrů. Rizikové kácení. Mimo jiné přibližování kolovým traktorem. Práce s motorovou pilou a křovinořezem. Výroba dřevěných plotů, lávek…


Palivové dřevo, pelety a peletky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Palivové dřevo, pelety a peletky v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Palivové dřevo, pelety a peletky najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Olomouc.