Palivové dřevo, pelety a peletky – Břeclav

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1EKOBRIKETY s.r.o. (pobočka Břeclav)9 poboček

3.6
★★★★★
★★★★★
(32)
Lidická , Břeclav Bezdlužná

Provádíme výrobu a dále i prodej ekologických paliv a dřevěných briket a pelet i také dříví na podpal a dále děláme rozvoz až do domu a máme prodej dřevěných ekobriket od českého výrobce.

2EKOBRIKETY s.r.o. (pobočka Klobouky u Brna)9 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Nádražní, Klobouky u Brna Bezdlužná

Provádíme výrobu a dále i prodej ekologických paliv a dřevěných briket a pelet i také dříví na podpal a dále děláme rozvoz až do domu a máme prodej dřevěných ekobriket od českého výrobce.

3Dřevovýroba - Stanislav Hovězák s.r.o.

Nádražní 867/81a, Klobouky u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost vyrábí dřevěné přepravní obaly, palety, europalety, atypické palety, IPPC palety, bedny, obaly, víka, paletové nástavce, paletové ohrádky, výztuhy, klíny, dřevěné pelety na topení, přepravní řezivo. Výkup paletových nástavců. Společnost provádí tepelné ošetření IPPC proti škůdcům dle…

5Dohnálek Martin - palivové dřevo

Tvrdé i měkké palivové dřevo vhodné na topení i do krbu na prodej. Nabízíme skládanou kulatinu i štípané palivové dříví. Spolu s palivovým dřevem nabízíme i dopravu.

6Karel Říháček - Palivové dřevo Morava

Bořetice 241, Bořetice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Karel Říháček - Palivové dřevo Morava, se sídlem Bořetice 241, 691 08, Bořetice, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7Václav Ronner - Prodej palivového dříví

Kašnice 84, Kašnice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Václav Ronner - Prodej palivového dříví, se sídlem Kašnice 84, 691 72, Kašnice, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

8Hladký Bohuslav

Provádíme těžbu a prodej dřeva a to včetně zajištění dopravy a rizikové kácení stromů a také děláme prodej štípaného dřeva.

9Cichra Petr1 pobočka

Děláme výrobu dřevěných pelet.

10Ivan Salajka

Děláme výsadby lesů a také biokoridorů a dále údržby zeleně a nabízíme prodej okrasných dřevin i také palivového dříví.


Palivové dřevo, pelety a peletky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Palivové dřevo, pelety a peletky v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Palivové dřevo, pelety a peletky najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Břeclav.