Palivové dřevo, pelety a peletky – Opava

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Stuchlík Jan

Na Úsoší 50, Háj ve Slezsku Bezdlužná Ověřená

Prodej štípaného palivového dřeva. Zajišťujeme také lesnické práce a služby pro vlastníky lesů. Provádíme práce s kloubovým nakladačem Avant. Nabízíme odborné poradenství v oblasti lesnictví.

2Nejdřevo s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
U Cihelny 230/3, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zpracování a doprava palivového dříví je nosnou činností naší společnosti, jelikož štípané dříví se opět stává velice oblíbeným zdrojem vytápění. Štípané palivové dříví představuje jednu z nejlevnějších možností jak získat ekologicky zdroj tepla.

3Město Budišov nad Budišovkou- Správa lesů a technické služby města Budišov nad…6 poboček

Zaměřujeme se na správu lesů a zajišťování technických služeb v oblasti lesnictví a těžby dřeva. Nabízíme palivové dřevo tvrdé a měkké. Zabýváme se správou a údržbou zeleně, hřbitovů.

4Vlček Karel - Pila

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Cihelní 258, Branka u Opavy Bezdlužná

Zabýváme se zpracováním dřeva a výrobou dřevěných palet a obalů. Vyrábíme na 50 druhů dřevěných výrobků, mezi které patří dřevěné palety, EUR palety, nástavce, proklady, rošty, bedny, řeziva.

5Dřevo Radošovský

Dřevo Radošovský, se sídlem U Švédské kaple 1384/44, 747 05, Opava-Kateřinky, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin Hostinská…

6Městské lesy Opava

Městské lesy Opava, se sídlem Skřipov 110, 747 45, Skřipov, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. Pr 5317, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Příspěvková organizace. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Více informací…

7Václav Klásek - Opava-Předměstí

Václav Klásek, se sídlem Hradecká 1576/51, 746 01, Opava-Předměstí, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními…

8Slavata David

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Boženy Němcové , Opava Bezdlužná

Nabízím sekání trávy, úklid sněhu a lesnické práce. Dále prodej a výkup palivového dřeva včetně vánočních stromků. Provádíme výsadbu ovocných sadů a obnovu alejí. Nabízím i služby hodinového manžela.

9TRANS PRAJZ s.r.o.

Výhon 182, Velké Hoštice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme převoz dřevní hmoty a prodej palivového dřeva. Zajišťujeme pilařskou výrobu, poskytujeme lesní služby.

10Pila Bohuslavice s.r.o.

Velký dvůr 154, Bohuslavice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem stavebního, truhlářského a zakázkového řeziva. Dodáváme také OSB desky, palubky a palivové dřevo.


Palivové dřevo, pelety a peletky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Palivové dřevo, pelety a peletky v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Palivové dřevo, pelety a peletky najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Opava.