Palivové dřevo, pelety a peletky – Hodonín

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Pila - lesnictví Jan Sečkař1 pobočka

Pila zaměřená na stavební a truhlářské řezivo a pořez, prodej a sušení řeziva, nákup a prodej kulatiny, prodej palivového dříví. K dalším činnostem patří farmový chov zvěře a lesnická činnost. V případě zájmu nás kontaktujte! Podrobnější informace získáte na našich internetových stránkách.

2LONE - ZEMĚDĚLSKÁ SPOLEČNOST, spol. s ro.1 pobočka

Zabýváme se rostlinnou výrobou na polích, vinicích i sadech s meruňkami a broskvemi. Vyrábíme ovocné i zeleninové šťávy a nabízíme brikety a peletky. Zemědělská výroba pšenice, ječmen, řepka, kukuřice, slunečnice.

3SDO Group, spol. s r.o.

Naše firma patří mezi nejstarší a nejzkušenější výrobce ekologických paliv v ČR. Dřevěné brikety vyrábíme od roku 1992 a pelety od roku 2002. Naše výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a nízkou cenou. Mezi naše největší odběratele patří například OBI a BIOMAC.

4Gloser Jiří

Vyrábíme stavební a truhlářské řezivo, prodáváme piliny a odpadové i palivové dřevo. Našim zájmem je spokojený zákazník a dobře odvedená práce v dřevařském oboru.

5Kyjovský Vít - Kameny Bzenec1 pobočka

J.Wolkra 538, Bzenec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dovážíme přírodní i umělý kámen, máme velkosklad kamene a nabízíme kámen i pro další prodej. Jsme výhradní dovozci pro Českou republiku. Máme skladem velký výběr obkladů z umělého i přírodního kamene.

6EKOBRIKETY s.r.o. Kelčany9 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Kelčany 60, Kelčany
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

EKOBRIKETY s.r.o. byla založena jako rodinná firma v roce 1999. S výrobou dřevěných briket jsme však již měli zkušenosti od roku 1995, kdy se začínalo nejprve s jednosměnnou zkušební výrobou. Po několika měsíčním zkušebním provozu a zaběhnutí linky se přešlo k takřka automatizovanému třísměnnému…

7Ing. Kouřil Petr - Truhlářství

Mlýnek 86, Veselí nad Moravou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ing. Kouřil Petr - Truhlářství prodej řeziva .Naše firma vznikla v roce 1998 a sídlí v provozovně ve Veselí nad Moravou. Zabýváme se převážně zakázkovou výrobou nebo výrobou v menších seriích.

8HEVE TIMBER s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na prodej štípaného palivového dřeva, výrobu a prodej listnatého a jehličnatého řeziva. Nabízíme dub, buk, jasan, třešeň, ořech, smrk, borovice, modřín.

9Prágr Jiří

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Záluží 412, Milotice Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme různé druhy biomasy.

10PODKOVA GROUP, spol. s r.o.1 pobočka

Vyrábíme a prodáváme štípané krbové a palivové dřevo. Nabízíme dopravu.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Palivové dřevo, pelety a peletky v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Palivové dřevo, pelety a peletky najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Hodonín.