Palivové dřevo, pelety a peletky – Vyškov

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Miroslav Sádlík s.r.o.1 pobočka

Sháníte palivo pro svůj kotel na tuhá paliva nebo jen máte doma krb? Máme pro Vás ideální řešení. Štípané dřevo, které přivezeme až k prahu Vašeho domu či chaty.

2Krajpl Zdeněk - Pila Krajpl

Hrušky 272, Hrušky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme stavební řezivo a provádíme montáž suchých staveb i další činnosti v oblasti zpracování dřeva.

3Šmíd Petr - řezivo, palety

Vyrábím a prodávám stavební řezivo, palety i ohrádky. Naše palivové dřevo je to nejlepší, a to právě díky své vysoké výhřevnosti. Dalším pádným důvodek je to, že dřevo a jeho spalování je šetrné vůči životnímu prostředí.

4Pavel Štěpán2 pobočky

Hledáte kovošrot či specializovaný pneuservis pro osobní a nákladní vozidla? Pak navštivte kovošrot Vyškov u Brna Pavla Štěpána. pokud hledáte sběrnu kovošrotu či pneuservis, neváhejte se na nás obrátit.

5Burian Luboš

Firma LBHolz, která se zabývá prodejem palivového dřeva, již od roku 2000 a máme přes 2500 stálých a spokojených odběratelů palivového dřeva, což se významně projevuje na našich zkušenostech ve zpracování surového dříví.

6DREPOS s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Pustiměř 240, Pustiměř

Vyrábíme a prodáváme atypické dřevěné palety, bedny a další obaly. Nabízíme tepelné ošetření palet dle IPPC/ISPM15. Vykupujeme a prodáváme europalety.

7LESpor

Firma LESpor se zabývá vzděláváním v oblasti lesnictví, bezpečností práce a revizními zkouškami zdvihacích zařízení. V oblasti vzdělávání spolupracujeme s Úřady práce na rekvalifikačních kursech, dále s firmami podnikajícími v lesnictví.

8WOODPROGRESS s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vážany 138, Vážany

Stavíme dřevostavby, nízkoenergetické a pasivní domy na bázi dřeva. Dále se firma zabívá návrhy a 3D projekty a vizualizace dřevostaveb, foukanou tepelnou izolací a prodejem peletek.

9Tryck wood, s.r.o.

Náves 100, Šaratice Bezdlužná

Tryck wood, s.r.o., se sídlem Náves 100, 683 52, Šaratice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 88794, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

10Těžby Pelka

Nová, Letonice Bezdlužná

Těžby Pelka, se sídlem Nová, 683 35, Letonice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Vodoinstalatérství,…


Palivové dřevo, pelety a peletky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Palivové dřevo, pelety a peletky v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Palivové dřevo, pelety a peletky najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Vyškov.