Palivové dřevo, pelety a peletky – Bruntál

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Obec Čaková

Čaková 101, Čaková
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

První písemná zmínka o obci se píše roku 1498. Obec Čaková se nachází v okrese Bruntál v kraji Moravskoslezském. K poslednímu sčítání obyvatel zde žilo 300 obyvatel. Obec Čaková nabízí volné stavební parcely vhodné k výstavbě rodinných domů, chat a chalup. V blízkosti obce je veškerá občanská…

2LING Krnov, s.r.o.1 pobočka

Prodej topenářské techniky a dřevěných pelet. Nabízíme kotle a hořáky pro kotle na biomasu a pevná paliva. Prodáváme textilní zásobníky pelet. Měříme emise malých kotlů na tuhá paliva.

3MADER lesnická firma, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(110)
Železná 157, Vrbno pod Pradědem
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem ekologického paliva. Vyrábíme dřevěné obaly, pořez kulatiny a řezivo, dřevěné/dřevní pelety.

4PILA ŠIROKÁ NIVA s.r.o.

Věnujeme se pilařské výrobě a impregnaci dřeva. Dodáváme desky, hranoly, kulatina, střešní latě aj. stavební materiály týkající se dřeva.

5LING Krnov, s.r.o. (pobočka Město Albrechtice)1 pobočka

Prodej topenářské techniky a dřevěných pelet. Nabízíme kotle a hořáky pro kotle na biomasu a pevná paliva. Prodáváme textilní zásobníky pelet. Měříme emise malých kotlů na tuhá paliva.

6Monaxa Production s.r.o.

Dodáváme palivové dřevo. Nabízíme polena, štípané dřevo, tvrdé štípané dřevo i volně ložená polena. Rozvážíme do Moravskoslezského a Olomouckého kraje.

7Družstvo SOUSTAV

Tyršova 59, Horní Benešov
Otevřeno od 8:00

Družstvo SOUSTAV je chráněnou dílnou. Věnujeme se likvidaci papíru, pilin a hoblin a výrobou briket a pelet z těchto materiálů.

8KAMENIVO ADT s.r.o.

Výroba a prodej štípaného palivového javorového dřeva.

9DD paliva s.r.o.1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Žlutý kopec 1438/23, Bruntál
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zajišťujeme maloobchodní prodej pevných paliv. Nabízíme hnědé i černé uhlí ze severočeských dolů a Mostecké pánve, hnědouhelné i dřevěné brikety a dřevo. Dále dodáváme ostravský a polský koks, peletky a balená pevná paliva.

10Mrůzek Karel - prodej řeziva

Poskytujeme služby v oblasti výroby a prodeje stavebního řeziva. Nabízíme truhlářské práce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Palivové dřevo, pelety a peletky v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Palivové dřevo, pelety a peletky najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Bruntál.